• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Problemă

Cowmax

Apprentice
Vă rog îmi spune-ți:cum se poate șterge,un mesaj scris de mine ????

Am da-t clic la Raportează și îmi dă două variante:
1.Mai multe,opțiuni
2.Editare
Dar....la opțiuni,nu-mi dă nici o soluție...
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Timpul de editare si stergere, este limitat sau indisponibil in locurile unde acest lucru e interzis (eg. concursuri). Nu e vreo problema a forumului.
 

Cowmax

Apprentice
Nu mă pricep,dacă este greșala mea;
Îmi cer scuze,dar acum nu știu,ce să fac
Am făcut o poză colaj și am postat-o.
Sau poate telefonul meu....
Habar,nu am...Scuze...
Mulțumesc.
 

Cowmax

Apprentice
Timpul de editare si stergere, este limitat sau indisponibil in locurile unde acest lucru e interzis (eg. concursuri). Nu e vreo problema a forumului.
În primul rînd:vă rog să mă ierta-ți,fiindcă eu sunt de vină.Cînd am postat o poză la ultimul concurs,am facut din 3 poze un colaj,fiind prea mare ;s-a produs cred,blocajul aici:scuze.
În al doilea rînd, din dorința de a-mi îndrepta greșala,am continuat în eroarea de a rezolva problema.De puțin timp am decis să i-au parte,pe forumul dv.a jocului.Încurcînd mai mult...,decît să fac treabă,Scuze.
Nu în ultimul timp,sper că ve-ți înțelege:că totul se datorează,nepriceperii mele și dorinței
de a participa,cu anumite păreri la joc;scuze.Vă mulțumesc.
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
@Cowmax Sigur, nu-i nicio problema. Doar ti-am explicat mai sus de ce e asa :) La acest concurs, fiind mai special, timpul maxim de editare a fost setat la 3 ore. La unele concursuri, in functie de tip, poate fi complet dezactivat. In restul sectiunilor de pe forum timpul este de 30 minute (daca nu se specifica altfel). Daca a trecut acel timp, poti reveni cu postare noua. Cam asta e tot. Spor la joc.
 
Sus