• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Prea râvnitu' și lipsitu' copac tată !!!

badrela

Enchanter
.... nu știu alții cum sunt , da' io când văd cum īmi dispar fundele duium și nici zare de copac cu baston de șugăr , îmi saltă inima de necaz !!! că cică-i noroc în dragoste, când nu-i la joc ... da' parcă și dragostea asta , nu-i bună-n exces ... că duce la sufocare !!! aș prefera si-un copac macar , să-mi ridice glecemia prăbușită de suparare !!!
 

frunza

Chef
Badrela, te pup io zgomotos, ca sa-ti creasca glicemia sa sara din scala, cubica ajunge!:)))) unu` am prins si io cu ultimele fundite, am zis “Doamne, ajuta” si la mai mare…da` ma laud cu stele de iarna…toate-s in inventar si ma uit la ele, cum se uita ursu` dupa miere! Vezi, daca n-ai aruncat cu buzduganu` in loc de ciocan, ramai cu “dragostile tale toate” ,pana la ultima suflare…si-apoi iti faci rost si de-o resuscitare! :))))))
 

daymaker

Wizard
.... nu știu alții cum sunt , da' io când văd cum īmi dispar fundele duium și nici zare de copac cu baston de șugăr , îmi saltă inima de necaz !!! că cică-i noroc în dragoste, când nu-i la joc ... da' parcă și dragostea asta , nu-i bună-n exces ... că duce la sufocare !!! aș prefera si-un copac macar , să-mi ridice glecemia prăbușită de suparare !!!
Eu cred ca de la Catan ti se trage :rolleyes:
 

badrela

Enchanter
:)))))))))))))) ca fix ca mi-a crescut glecemia cand te-am citit , draga frunza !!! :)...ca io , nici cu stele nu ma laud ...ca-i eclipsa de constelatii prin partile locului ...si doar m-am rugat de Barbosu' sa nu ma puna sa joc pe sarma pentru echilibristica si sa-mi dea vreo tzukahara-n echer , pentru un copac carjat !!! :) raman naibii cu dragostili mele resuscitate da' pe sistem !!! :)))

:)))))))))))) lasa catanu' ...ca-i amintire deja !!!! :)))))))))))
 
Sus