• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Polemică planetară

basarab

Journeyman
Despre polemica planetară vizân Inteligența artificială, nu mai este o noutate, dar să respect și regulile , am coborât pe pământ, și am dat peste ....VRĂJITOARE, în Elvenar. Este posibil să apară un conflic între VRĂJITOARE și Inteligența artificială ? Primul pas a fost făcut de intelgența artificială, după cum se vede și in imaginea atașată (pot participa la discuție, mai ales roboți cu inteligență artificială și vrăjitoare, că tot suntem ăn lumea virtuală
 

basarab

Journeyman
Despre polemica planetară vizân Inteligența artificială, nu mai este o noutate, dar să respect și regulile , am coborât pe pământ, și am dat peste ....VRĂJITOARE, în Elvenar. Este posibil să apară un conflic între VRĂJITOARE și Inteligența artificială ? Primul pas a fost făcut de intelgența artificială, după cum se vede și in imaginea atașată (pot participa la discuție, mai ales roboți cu inteligență artificială și vrăjitoare, că tot suntem ăn lumea virtuală
Nu pot șterge acest subiect, am vrut altceva și am postat greșit
 

basarab

Journeyman
Am fost sfătuit (bine) să-mi caut un prieten din acest joc, dacă nu am cu cine vorbi, să vorbesc cu prietenul și mi-a venit o idee, pe care o supun alegerii vostre :

Să înființăm, natural, Casa Prieteniei Elvenarienilor, care să nu substituie în nici un fel Echipa Forumului, să nu aibă șef, sau ierarhii, să ne bazăm pe prietenia loială, nu Frăție, ca asta există, concurențial și poți fi dat afară (eu am păți), să discutăm în limita bunuliui simț, despre orice (necazuri, bucuri, întâmplări din joc sau viața reală, cu umor sau ironie nerăutăcioasă, să ne încurajăm unii pe alții, să nu bucurăm că existăm împreună ,etc

Pot face asta și prin meje private individualizate, dar dacă doriți, se poate înființa un cont comun, numit ”Casa Prieteniei Elvenarienilor„ , destinat numai discuțiilort între prieteni, să nu ne mai căutăm, unii pe alții, în acest scop. Mulțiumesc

EU, NU MAI SCRIU-POSTEZ ÎN ALTĂ PARTE
 
Ultima editare:
Sus