• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Phoenixul amurgului !!!

Elfenar

Evoker
  • Bug-uri reparate!!! Update Versiunea 1.172
  • Am remediat o problemă în care jucătorul primea mai multe divizii după o luptă decât ar trebui să aibă cu Phoenixul amurgului activ.


Clădirea nu își face treaba!!! Vă rog verificați ce să stricat fiinda nu repară corect aramata!!!

Am avut 2 caldiri cu vrajă pe ele pe perioada Turnirului de Cristal!!!
Cine ne da armata pierduta ? Mii de divizii din cauza asta...și nu e prima data când se întâmplă asta!!! Dorim să ne fie returnata armata pierdută din cauza că clădirile nu au funtionat corespunzător!!! Am 2 clădiri Phoenixul Amurgului în oraș una la lvl 10 și una la lvl 9 și ce să vezi pauză totală la reparare armata pierduta plus că am în oraș 7 Modernizare Unitate Dezlănțuită - 4 Unități ușoare de distantă iliminate - 3 Multiplicatorul Magului Magnific și 3 Armurieri gnom... și toți au fost activi pe toată durata turnirului dar ceva nu a funcționat corect la actualizare...probleme non stop pe durata turnirului!!!




Au fost probleme și la Turlă și cu siguranță ceva să schimbat în rău!



Cu ocazia asta verificați și costurile pentru o negociere la turnir începând cu prima provincie...mesaj la Dezvoltatori să facă ceva cu jocul ...altfel pauza investiții!!!

Dacă non stop pierdem chestii în joc atunci chiar nu mai are nici un sens să continuăm așa!!!


Phoenixul Amurgului9.jpg






Phoenixul Amurgului.jpg


AG.jpg



Armata inainte de inceperea turnirului de Cristal!!!
999 - 2023-03-29 005813.jpg
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Multam pentru raportare. Aparent s-a strecurat o mica eroare in acel changelog. Linia care trebuia sa apara acolo este asta :

  • La utilizarea Creșterii bruște a vitalității, jucătorul primea mai multe divizii după o luptă decât ar trebui să aibă! Cantitatea este acum corectă.

Am corectat.

Mai este vreo problema in acest caz ?
 
Sus