• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Oleacă de prezentare "Oficiala"

DeletedUser

Guest
E cam tarziu pentru asta, am facut-o deja dar am facut-o in alt loc, da' eu cred ca merge sa-mi fac si eu topic, pai nu? :p

Sal'tare, cica ma numesc Stefan, am un nickname de cocalar conceput in urma cu ani buni da' lenea-i prea mare sa-mi caut altu'. Am vreo 20 ani, da, stiu, sunt batran.
Nu mi-a placut scoala... in Romania. Studiez inginerie IT peste granita, intr-o tara nordica.
Sunt "client" InnoGames de prin 2008, cand m-am apucat de The-West. Cu vreo doi ani in urma am avansat la rankul de administrator de joc, nu la romani, desigur, din cauza unor indivizi care habar n-au ce fac. Sunt responsabil de un grup mic de jucatori dedicati cunoscuti drept "Testeri de elita".
3211.png

Aparent stiu sa folosesc Photoshop, am contribuit cu multiple imagini pentru joc (The-West), una dintre ele a ajuns cu nu mult timp in urma item in joc, restul sunt folosite pentru anunturi. //lauda
Detin un sens al umorului "picant", si multi nu stiu sa'l guste :p

Altceva...? 'eh, cine-i curios sa intrebe :)

Bine v-am gasit.
 

DeletedUser44

Guest
bine ca e uneori si nu tot timpul.... sa pui si tu un semn, sa stim cand esti dispus:p
 

DeletedUser

Guest
Nu stiu de ce dar am senzatia ca tu vei face parte din echipa asta .Eu te sustin in caz ca se scot posturi la concurs pentru membrii echipei .Chiar, politica inno nu zice nimic despre transparenta alegerilor in team .Poate ar fi cazul sa se faca ceva in sensul asta mai ales ca barosanul de aici e de comitet .Cand o scoate posturile la concurs ,poate ii lasa pe toti concurenti intro saptamana de proba .Sa vada si el dar sa vedem si noi, utilizatorii cum se descurca in saptamana de foc ,toti concurenti . Ar fi interesanta o chestie de-asta ca sa nu existe vreodata suspiciuni cu nepotisme ,pupincurisme si lingeri de dosuri cum s-a tot practicat ani de zile inainte .
 

DeletedUser

Guest
Nu stiu de ce dar am senzatia ca tu vei face parte din echipa asta .Eu te sustin in caz ca se scot posturi la concurs pentru membrii echipei .Chiar, politica inno nu zice nimic despre transparenta alegerilor in team .Poate ar fi cazul sa se faca ceva in sensul asta mai ales ca barosanul de aici e de comitet .Cand o scoate posturile la concurs ,poate ii lasa pe toti concurenti intro saptamana de proba .Sa vada si el dar sa vedem si noi, utilizatorii cum se descurca in saptamana de foc ,toti concurenti . Ar fi interesanta o chestie de-asta ca sa nu existe vreodata suspiciuni cu nepotisme ,pupincurisme si lingeri de dosuri cum s-a tot practicat ani de zile inainte .
Ma indoiesc ca va fi nevoie de moderatorasi asa curand. Dupa cum observi si tu activitate pe forum nu prea e si in joc sunt putini playeri, multi dintre ei doar vizitatori... face Elmer fata si singur :p
Cat despre probe, ma indoiesc ca se va face ceva de genul. Eu am aplicat la West Beta prin intermediul unui formular pe site-ul oficial InnoGames, si mi-a fost luat un interviu prin care sa mi se dovedeasca cunostintele despre joc, dupa care mi s-a facut "instruirea" de modereala.
De comunitatea InnoGames Romania (Exclud Elvenar, d'uh :p) nu mai zic nimic... se vede clar cum un administrator incompetent are functie pe majoritatea joacelor noi desi el e complet paralel si sufera de sefie. Te las sa ghicesti despre cine vorbesc.
 

DeletedUser

Guest
Daca este vorba despre serifu lamine iti spun eu sigur ca ala nici macar nu stia cum se scoate pistolul din teaca daramite sa conduca o comunitate noua de pistolari!!! Ala nu stie cum il cheama cu buletinu in mana si a ajuns serif texan .O fi dat plocon la nasa :))))
 

DeletedUser

Guest
Nu vorbesc de el si oricum deviem de la subiect :p Daca mai e ceva vorbim in privat.
 
Sus