• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Obiect mistic

Astazi ma simt norocoasa, obiectul mistic mi-a facut o surpriza: aceea de a-mi oferi 500 diamante!:)

Va doresc si voua la fel!:)
 
Iuhuuu....alte 500 diamante de la obiectul mistic!!! :p Cred ca am devenit prieteni!:cool:
Multa bafta si voua!:)

PS.Postati si voi cu ce castigati, asa pentru divertisment, sa mai invioram forumul, ca este cam adormit!;)
 

daymaker

Wizard
1. Nu sunt rau, am incercat doar gluma ca sa nu-ti mai raspunzi singura la mesaje. ;)
2. Nu se citeaza mesajul precedent se subintelege ca lui ii raspunzi. ( asta poti sa spui ca-i rautate :p )
 
Bine, multumesc pentru explicatii si pentru grija pe care mi-o porti, mai rar asa coleg!;)
Oricum ma bucur ca ai castigat si tu ceva.... acum zece ani....pacat ca nu s-a intamplat si recent!:oops:
Zi buna sa ai si vezi pe unde am mai gresit sa ma corectezi nu de alta dar de invatat putem invata la orce varsta, sa fim colegi e mai greu.....;)
 
Uite sa nu zici ca nu am invatat regulile forumului de la tine d-le. profesor daymaker si ca atare nu te-am mai citat, voiam sa spun ca obiectul mistic mi-a daruit iarasi 500 diamante!
Si ca sa-ti indepartez grija ce mi-o purtai spunand ca imi raspund singura, acum iti spun tie, deci.....
Cand poti.... intinde mana si ajuta.... este mai usor decat sa lovesti....cu vorbele... ar fi trebuit sa stii...
Sa ai o noapte linistita....;)
 

daymaker

Wizard
Nici nu aveai de ce sa ma citezi si nici sa-mi raspunzi, chiar daca a fost ultimul post al meu pentru ca nu are legatura un post cu altul.... si da, iar am scris sa nu-tu raspunzi singura... :p
Oricum nimanui nu-i pasa de ce castigi tu la obiectu' lu' peste..
Se vede ca nu ai putut sa treci peste faptul ca te-am refuzat in fratia mea.. ;)

P.S. incearca sa te odihnesti si tu noaptea, asa poate nu mai postezi tampenii pe forum, sau vrei sa-l ajungi pe @ULISE la postari?
 
Oooo...v-ati enervat d-le daymaker...iti multumesc din suflet ca nu mai primit atunci...asa am reusit sa ajung intr-o fratie de top cu colegi adevarati....si nu te mai preocupa de odihna mea...vad ca esti cam nervos poate esti obosit si nu faci fata stresului...pe mine ma deranjeaza ca faci pe desteptul...nu mai ai pe cine invata si te-ai gandit la mine...nu asa arati ca esti destept....

Eu scriu ce vreau, cand vreau si cum vreau despre ce castig....nu ma intereseaza ca-i pasa sau nu cuiva...este problema lor....in plus de unde stii tu parerea celorlalti...esti cumva clarvazator sau ghicitor...

Daca ai o problema cu Ulise rezolv-o personal nu in mesajul meu...

Fii mai calm...stresul dauneaza grav sanatatii...din cauza unora ca tine forumul este pustiu....daca spune cineva ceva se gaseste unul ca tine care sa-i taie elanul....invidia nu ucide dar roade...ai grija colega....si ca sa fie totul complet afla ca am castigat si un atelier magic la tuirla....asta ca sa te mai destinzi putin, pari usor incordat..... ;)

imi pare rau sa-ti spun dar contextul era acelasi...oricum ai grija de doza de bere....sa nu cumva sa te reprezinte daca tot te lauzi cu ea... ;)......care ar fi tampeniile d-le profesor daca nu va suparati...
....nu te mai obosi sa postezi...parerea ta nu ma intereseaza....pacat ca ai atatia ani in joc si nu ai invatat ce inseamna colegialitatea....ce sa mai spun de viata reala...
....consider subiectiul incheiat....
 
Ultima editare:
Chiar daca risc sa enervez anumite persoane....si chiar daca ma hotarasem sa nu mai postez aici castigurile mele.....nu am reazistat tentatiei sa va spun ca am casigat la turla un djinn :p ...de cand visez la el....asa ca....asta e...
 
Ultima editare:
Multumesc mult de tot..esti prima persoana din joc care se bucura cu mine....nu ma asteptam...eram pregatita pentru a primi ironii ;) ....
Seara buna!
 
Elmer mi-ai purtat noroc atunci cand m-ai felicitat....astazi la turla din unul din cufere a "sarit" un djinn la mine in oras....o alta veste buna este ca au aparut mai multe cufere ca deobicei....deci avem si vesti bune in joc...spor la joc colegi :p
 
Sus