• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Nu sesizeaza modernizarile off-line

  • Autor subiect DeletedUser520
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser520

Guest
E a treia modernizare pe care o fac si se finalizeaza cand eu nu sunt in joc si nu se contorizeaza la misiuni!Si toate sunt peste level 10, nu 5 cum cere misiunea!!!!!
 

DeletedUser312

Guest
Buna ziua. La misiunea "Finalizeaza modernizarea a 5 cladiri care au cel putin nivelul 5" din cadrul seriei Solstitiului de vara, este o problema. Nu se contorizeaza cladirile modernizate. Am modernizat 10 case de la nivelul 16 la 17 si nu s-a contorizat nimic. Stau de cateva zile bune cu prostia aia de misiune si nu mai zic cate Raze de luna am pierdut pana acum stand pe loc.

EdRzpE5.jpg


Se poate face ceva ?
 

momi

Journeyman
doar o parere imi pot da...nu misiunea de la solstitiu are o problema,ce este un bug vechi pe care nu il ia nimeni in seama,acela cu finalizarile misiunilor ce tin de terminarea constructiilor pe perioada cand nu esti online,daca esti on e ok,daca nu ,fluieri a paguba
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Ca in toate cazurile, atunci cand aveti o problema cu contul personal ce necesita verificari specifice, raportarile pe forum sunt inutile, trebuie sa depuneti tichet la suport. Am explicat acest lucru in nenumarate topic-uri, de asemenea, detaliat in FAQ - click.

PS : La mine s-a completat, cat se poate de offline, nu e o problema generala, e aleatoare/tine si de alti parametri si e in investigatii.

Screenshot_2.png
 

DeletedUser520

Guest
Am avut si eu aceasta problema cu contorizarea offline. Am depus ticket la Suport si de acuma imi merge bine.
am depus si eu ticket, pentru ca acum nu imi mai contorizeaza nici o modernizare offline. sper sa se rezolve. Multumesc !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus