• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Noul Negustor

ULISE

Ascended
Dupa ce au fost bulversate luptele se pare ca se pregateste si "distrugerea" Negustorului.
In consecinta nu se vor mai putea cuceri provincii nici prin negociere din lipsa de resurse, iar o parte din Minuni isi vor pierde importanta!!!!
 

DeletedUser421

Guest
Da, a contat. Modificarea negustorului ar fi fost ''cireasa de pe tort''. Sau ''bomboana de pe coliva'', mai degraba.
 

ULISE

Ascended
Se pare ca spiritul sarbatorilor a trecut si dupa o serie de modificari pozitive aduse in joc, lucrurile se vor strica din nou deoarece va fi introdus totusi noul magazin de la negustor, care va face inutila orice fel de tranzactie individula de resurse pe bani sau produse!!!!!
Cumparati acum cat puteti pentru ca dupa modificare nu va veti mai baza decat pe vecini si pe colegii de alianta!
 

DeletedUser566

Guest
Azi tocmai s-a schimbat Negustorul,functioneaza pe sistemul punctelor de cunoastere, cu cat cumperi mai mult, cu atat platesti mai mult....acum vad ca se anunta de mult aceasta schimbare, din pacate mi se pare o bila neagra, jocul devine in joc de rabdare...pacat
 

DeletedUser802

Guest
Se pare ca cineva vrea sa faca repede bani ,de aceea strica un joc care mergea destul de bine .Dar nu e de mirare asa s-a intamplat cu toate jocurile de la nemti.Doar asa isi distrug singuri sursa de venit ,pacat ca se intampla asa ceva,era un joc placut poate vor reveni la fostul negustor altfel prevad o scadere a numarului de jucatori.In acelasi timp vor pierde foarte multi bani din traficul de pe site,eu unul am fost online 20 de ore pe zi pentru ca sunt liber si nu prea pot sa dorm,sunt sigur ca sunt multi ca mine.
 
Ultima editare de un moderator:

ACVAMARINA

Associate
la noul negustor,dupa prima tranzactie ,apare sus noile oferte si un timp ,ex .16h 45 min, dupa cest timp se reseteaza si revine la costul initial sau creste iar pretul?
 

DeletedUser212

Guest
Daca tot platesti mai mult la negustor, macar sa fi crescut si cantitatea marfurilor la fiecare cumparatura, dar dupa prima tranzactie se pierde si bonusul oferit de breasla negustorilor prosperi. Cred ca nici Dragnea nu s-ar fi gandit la metoda asta. O mare bataie de joc !!!
Daca la fiecare actualizare disctrugeti una cate una micile beneficii oferite jucatorilor aveti toate sansele ca urmatoarele capitole sa le jucati singuri.
 
Sus