• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

NEMULTUMIRE

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

carmen20

Journeyman
Buna ziua,
As dori sa vorbesc cu administratorul acestui joc - am de facut o plangere. In afara de faptul ca, nu stiu din ce motiv , m-ati depunctat de la 13200 la 1200, acum am fost inclusa intr-un concurs- fara sa ma intrebe cineva- concurs care nu-mi aduce nimic(sau aproape nimic). Ceva nu este in regula cu acest joc; am bagat bani pentru diamante si am impresia ca sunt jucatori care cunosc suportul si pot interveni. Nu inteleg altfel pentru ca un jucator Thorn a intrat initial in fratia pe care am infiintat-o eu si, dupa ce m-a stresat maxim, a plecat luand si alti membri din fratie. Nu e nici o problema dar, el creste cam cu 2000 de puncte in 2-3 zile iar eu, care am castigat turniruri, am cercetat provincii, am indeplinit misiuni, etc, scad. Iar acest concurs chiar nu e in regula. va rog sa luati masuri. Daca nu rezovati, ma vad nevoita(pacat, jocul imi placea) sa parasesc acest joc. Multumesc,
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
In primul rand, forumul nu este locul potrivit pentru astfel de subiecte, aici nu se fac verificari, ci prin sistemul de suport, prin depunerea unui tichet. Ai regulamentul forumului aici : https://ro.forum.elvenar.com/index.php?threads/regulament-forum.5/ Acum ca tot ai scris, ti-as raspunde si aici, problema e ca nu prea am inteles la ce te referi in afara faptului ca faci niste presupuneri bazandu-te pe impresii :)

Nu stiu la ce puncte te referi - daca e vorba despre cele de la turnir, era un bug care s-a reparat, punctele erau afisate incorect, fiind adunate si cele de la turnirurile anterioare. Daca te referi la clasament, odata cu ultima versiune (ai changelog-ul pe forum) minunile ofera puncte de clasament si e normal ca unii jucatori sa creasca, iar altii sa scada ca pozitie. Punctele existente pana la momentul actualizarii nu se pierd, doar ca cei care au multe minuni au crescut.

Seria noua de misiuni, Concursul, nu este nicidecum obligatorie, nimeni nu te-a inscris in nimic. Cei doi impartitori sunt noi si separati total de misiunile normale din joc care curg exact ca mai inainte. E strict alegerea ta daca faci sau nu misiunile din seria noua, le poti pur si simplu ignora daca doresti.

Daca raspunsurile nu sunt suficiente sau nu am inteles eu ceva, poti depune un tichet cum trebuia sa faci de la inceput, dar sa fie detaliat, clar si fara acuzatii bazate pe impresii si pe care nu le poti sustine cu dovezi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus