• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

nedumerire

getoaka

Associate
stie cineva de ce abia de astäzi beneficiem de noul turnir pe serverul nostru pe cand pe cel german se foloseste din data de 7.septembrie?? si de ce s-a anuntat acum 5minute data inceperii aventurilor frätiei pe serverul nostru,pe cand pe cel german este de ieri dimineatä?
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
stie cineva de ce abia de astäzi beneficiem de noul turnir pe serverul nostru pe cand pe cel german se foloseste din data de 7.septembrie?? si de ce s-a anuntat acum 5minute data inceperii aventurilor frätiei pe serverul nostru,pe cand pe cel german este de ieri dimineatä?

Ti-am raspuns mai pe larg in subiectul dedicat noilor turniruri, incepand cu acest turnir a intrat aici functia, din motive absolut obiective, vezi anuntul de pe forum. Cat despre anuntul cu aventurile si anunturi in general, la fel, poate diferi in functie de server, nu ne sincronizam ceasurile pe toate serverele sa auntam ceva in acelasi minut, acest lucru nu ar fi nici productiv, nici fezabil datorita timpului si gestiunii particulare a fiecarui server de joc. Intotdeauna exista o marja, respectiv o data limita a anuntului. Pentru acest anunt, de exemplu, data limita era 6 octombrie ora 20. Eu am ales sa-l public in joc acum aproximativ o ora, pentru ca asa am avut eu timp disponibil pentru el si asa am considerat ca aveti si voi timp suficient sa-l cititi, puteam sa o fac la fel de bine diseara, aveati timp sa-l cititi si asa ;)
 

ULISE

Ascended
Daca tot ai sansa sa joci si pe alt server mai bine ramai doar acolo! Eu as fi facut-o daca aveam un cont mai avansat pe un alt server dar acum nu mai am rabdare sa o iau de la capat in alta parte.
Succes tuturor!
 

getoaka

Associate
eram eu convinsä cä toate hotärarile se iau de la inno si atat,acum stiu cä fiecare server isi aranjeazä perna cum ii e mai bine :)

Daca tot ai sansa sa joci si pe alt server mai bine ramai doar acolo! Eu as fi facut-o daca aveam un cont mai avansat pe un alt server dar acum nu mai am rabdare sa o iau de la capat in alta parte.
Succes tuturor!
ulise,am inceput sä joc pe alt server pur si simplu lpt. cä la cumpärarea unui laptop a intrat direct acel server.....ulterior am cäutat si pe al nostru ,dar nu mi-am mai gäsit contul (am fost pe motive de sänätate peste 8luni in afara internetului ) . acum imi place si acolo si aici si nu mä pot hotära doar pt unul :)
 
Sus