• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Anunț Mutarea jucătorilor - Schimbări noi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer

Schimbări Noi


Dragi Oameni și Elfi,

Suntem foarte încântați că am primit feedback-ul vostru incredibil cu privire la opțiunile de mutare a jucătorilor din joc.

Acest lucru a dus la multe lucruri în culise, aici în Elvenar!

După ce am ascultat comunitatea, am luat decizia de a elimina alegerea sabiei cu două tăișuri, adică opțiunea Mutarea jucătorului. Acest lucru nu va mai fi inclus în setările individuale ale jucătorului. Astfel se vor preveni situațiile pe care le-am avut în ceea ce privește jucătorii lăsați în urmă și înconjurați de mine de aur în momentul în când au ales să nu se mute, atunci când toți vecinii lor au făcut-o.

Aceasta înseamnă că mutarea pe Harta lumii care are loc în prezent în fiecare luni, va continua ca de obicei, fiecare jucător fiind luat în considerare pentru o mutare mai aproape de centrul hărții. De asemenea, înseamnă că orice mutare forțată mare, cum a fost cea prin care am trecut recent, va fi puțin probabil să fie necesară în viitor.

Sperăm că această nouă schimbare va ajuta comunitatea să prospere având zone mai aglomerate pe măsură ce avansăm.

Sperăm că vă plac schimbările pe care le aducem în Elvenar. Vă rugăm să ne transmiteți feedbackul cu privire la modificări, lăsând un comentariu în subiectul dedicat!

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus