• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Concurs Mică aripioară norocoasă - Concurs de printscreen-uri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Zaniah

Forum Moderator
Echipa Elvenar
mainbanner_july2022.png

Mică aripioară norocoasă - Concurs de printscreen-uri

Salutare, oameni și elfi!

Sunt Fursec-de-mare, căluțul care-a înotat prin numeroasele Cercuri din cursă, și daaa am câștigat acest minunat
winner.png
. Ultimul eveniment a adus în orașul tău niște clădiri noi-nouțe, nu-i așa ? Arată-mi una dintre clădirile obținute și spune-mi ce îți place la ea! Odată cu participarea la acest concurs, bineînțeles că vei avea șansa să câștigi niște diamante.

Ce trebuie să faci?

O captură de ecran a orașului tău, care să cuprindă clădirea evenimentului și un scurt comentariu.
Poza de la profilul tău trebuie să fie vizibilă în printscreen.
Captura de ecran poate avea orice dimensiune. Poți afișa tot orașul tău sau doar o parte din el, cum dorești.
Poți posta direct în acest topic, sub acest anunț, până pe 21 iulie, ora 23:59.

Vom premia 10 jucători cu câte 300 :diamond:, acordate în mod aleatoriu.

Regulament :

Poți participa la concurs cu un singur printscreen;
Captura de ecran trebuie făcută în orașul participantului;
Numele concurentului (profilul cu poză din stânga, sus) trebuie să fie vizibil în printscreen;
Se acceptă printscreen-uri de pe ambele versiuni de joc, Mobil sau Browser (reține: o singură captură per concurent);
Modalitatea de alegere a câștigătorilor: Random.org;
Orice postați după data finală, nu va fi luat în considerare;
Anunțarea câștigătorilor și acordarea premiilor: 22-24 iulie;
Echipa Elvenar își rezervă dreptul de a face departajări sau retrage/modifica/adăuga premii dacă acest lucru este necesar.


Pentru eventuale comentarii/întrebări, puteți folosi topicul dedicat din secțiunea feedback. Aici se vor posta doar creațiile pentru concurs.

Mult succes tuturor!
Echipa Elvenar
 
1657917401147.png

Aceasta cladire are un aspect ingenios, care seamana cu un castel de apa, insa atrage atentia si prin oferta variata de premii care isi gaseste locul oricand intr-un oras in continua transformare.
 

Luluvilu

New Born
Îmi place că în fiecare zi clădirea îmi aduce o surpriză
 

Atașamente

  • 20220716_053349.jpg
    20220716_053349.jpg
    1.006,9 KB · Vizualizări: 58
Ultima editare de un moderator:

Giuliano

Journeyman
Sincer!O cladire mult prea mare pt.gustul meu cu premii acceptabile,dar avand in vedere ca nu am castigat niciodata nimic de la voi am spus..de ce nu!
 

Atașamente

  • Screenshot_20220716-084131_Elvenar.jpg
    Screenshot_20220716-084131_Elvenar.jpg
    285,8 KB · Vizualizări: 63

Ellaina

New Born
Screenshot_20220716-084737_Elvenar (2).jpg


Clădirea Crab Deluxe este favorita mea din acest eveniment. Clădirea îți oferă multă populație și cultură, care se dublează odată cu evoluarea acesteia la anumit nivel. Ocupă mult spațiu (5x4), pe care îl compensează avantajele acesteia. Am reușit să-mi modernizez jumătate de oraș datorită clădirilor.
 

pac67

Apprentice
Calutul de mare m-a ajutat sa primesc 4 Diavoli de mare foarte pretiosi ,care-mi dau cultura si multa mana .
1657979287121.png
 

Goodspeed

Journeyman
În sfârșit, cei de la butoane au decis să cadorisească jucătorii cu un premiu dezirabil la sfârșitul (nu începutul!o_O) evenimentului!:)
 

Atașamente

  • ConcursIulie2022.jpg
    ConcursIulie2022.jpg
    510,8 KB · Vizualizări: 57

Ekkat

New Born
Buna ziua! Ultimul eveniment a adus o multime de cladiri interesante si utile! Evident, vedeta seriei a fost Gloria celor sprinteni. Imi pare rau ca nu am reusit sa obtin ultimul upgrade, dar si la stadiul 9 e fabuloasa! Apoi, trebuie mentionate: exceptionalul hotel crab (super- ajutor pentru cei care duc lipsa
de populatie si cultura), resortul bule de apa sau calutul de mare mecanic. Am reusit sa pun cateva cladiri si astept sa fac spatiu si pentru cele tinute in inventar.
Un eveniment interesant care ne-a entuziasmat si motivat pe toti. Multumim!
 

Atașamente

  • IMG-20220716-WA0001.jpg
    IMG-20220716-WA0001.jpg
    334,7 KB · Vizualizări: 54

ElderMan

New Born
Bună!
Crab Hotel Deluxe, este fascinant. Cultura și populația oferită au dat posibilitatea de a regândi evoluția orașului.
Gloria celor sprinten, surprinde plăcut prin forma deosebită, îmi place, și încă foarte mult! Îmi pare RAU că nu am luat-o încă o dată. Recompensele sunt interesante. Aștept șansa să primesc 5%, 50 de cărțile!!!!
Felicitări pentru joc!!! Este relaxant.
 

Atașamente

  • IMG-20220716-WA0005.jpg
    IMG-20220716-WA0005.jpg
    396 KB · Vizualizări: 51

Orco

Chef
glorie.jpg


Glorie celor sprinteni, imi place idea cu productia aleatorie totusi sansa la 50 de pc ar putea fi mai mare :).
 

Silviu181

Associate
Gloria celor spriteni.jpg

Gloria celor sprinteni - o cladire cu design foarte modern dar si foarte darnica, asta daca si norocul este de partea ta.
 

T3z3U

Chef
Buna ziua!
Imi plac diavolii de mare pentru mana pe care mi-o ofera
 

Atașamente

  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    451,7 KB · Vizualizări: 47

czapuc

Chef
Diavolul de mare e la mare cautare pentru ca are mana multa pentru fiecare.
Nu am pus inca Gloria celor sprinteni, desi am 2 cladiri de acest fel, dar o voi face in cateva zile.

concurs elvenar.jpg
 

Zaniah

Forum Moderator
Echipa Elvenar
Câştigătorii concursului sunt :

  1. czapuc
  2. Silviu181
  3. Goodspeed
  4. T3z3U
  5. mamabear1st
  6. ElderMan
  7. Luluvilu
  8. Giuliano
  9. Ekkat
  10. Orco
Lista câştigătorilor.png


Vă mulțumim pentru participare și vă așteptăm la concursurile viitoare!
Cu drag, Echipa Elvenar
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Premiile au fost adaugate in conturi. Felicitari, multumim pentru participare :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus