• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Mesaje fara numar , pe chat

badrela

Enchanter
Draga Elmer
Te rog sa citesti scrisoarea asta deschisa ( e deschisa ptr ca n-am avut plic ). Avem o maaare rugaminte : sa faci in asa fel , incat numarul de mesaje pe chat , sa fie muuuult mai mare de 100 . Pentru ca si deoarece , noi convietuim intr-o fratie cu maxim debit verbal si.... e foarte posibil si probabil ( cam 100% ) , sa avem de pierdut din aceasta cauza grava !!! Am avut cazuri in fratie , cand semeni d'ai nostri , au facut blocaj renal , ca nu se dadeau plecati din mijlocul discutiilor , sa-si faca micile nevoi , cat se poate de firesti !!!! Unii care s-au riscat totusi si-au disparut cateva minutele , au pierdut volume scrise in urma lor . Tre' sa recunoastem , ca am avut si cazuri razlete , de frati d'ai nostri , care s-au scapat pe ei ,dar n-au pierdut nici macar un cuvintel de pe sfantu' chat !!!! Acum : noi te rugam , pentru linistea si sanatatea noastra , sa faci chatu' , nelimitat !!!! Multzumim , anticipat !!!
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Draga badrela,

De citit, eu citesc ce se scrie pe aici :) In cazul asta insa, nu este ceva ce pot eu altera si sunt slabe sanse sa se modifice acea limita prea curand sau vreodata, din considerente tehnice. S-a propus inca de la introducerea chat-ului, dar ar incarca prea mult serverul si ar fi probleme de performanta. Pentru discutii care raman mai mult timp exista practic mesageria. Daca dupa ce se duce flash de tot (chatul lasand de dorit sub acesta) si ramane doar html 5, echipa de dezvoltare va putea introduce un chat mai performant, poate acest lucru se va schimba. Sau poate nu, avand in vedere ca se pune accent pe jocul in sine, nu pe dezvoltarea exagerata a metodelor de socializare, existand destule platforme specializate pentru asta. Pana atunci, puteti folosi orice chat extern gandit special pentru asa ceva sau mesageria, alta solutie, din pacate, nu este. Spor la joc.
 
Sus