• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Fratie loc 16 cautam membri !

  • Autor subiect DeletedUser243
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser243

Guest
Trist o sa fie si cand o sa cititi lucruri mincinoase despre acest joc prin diferite alte locuri de pe net (ipotetic vorbind) pentru ca daca minte despre mine de ce nu ar minti si despre joc?...tot asa o sa vedeti situatia si atunci dragi administratori? Sau atunci lucrurile se schimba? Trist este ca mi-a placut acest joc dar totul are un sfarsit. Multumesc drag administrator ca ti-ai indeplinit rolul si m-ai ajutat sa iau decizia de a renunta la joc si ramai cu bine cu clonele de 10k pct.
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Nu, poate nu m-am exprimat corect, imi cer scuze : Toata telenovela asta e trista si "Tanti, mama lui Nelutsu, Nelutsu mi-a luat lopatica" si toata dezbaterea asta inutila publicului larg cat timp doar persoanele implicate efectiv cunosc cu exactitate datele "problemei". Prin urmare, cu aceeasi tristete, declar subiect inchis. Exista mesagerie privata, distractie placuta :)

PS :
Multumesc drag administrator ca ti-ai indeplinit rolul

Acela ar fi rolul unui contor, nu al unui administrator. Fiecare joaca exact atat cat isi doreste.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus