• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Fratie, Cautam membri activi

  • Autor subiect DeletedUser985
  • Data de început

DeletedUser985

Guest
Din partea fratiei HONOR,
Cautam membri activi, dispusi la conlucrarea in echipa, sa ne ajutam cu motivari frecvente la cladiri si la schimburi de resurse, sa crestem repede si cu voie buna.
Nu punem accent pe turnir, dar ne-ar placea sa il ajungem si la ultimele cufere.
Activitatea, respectul, comunicarea si ajutorul reciproc sunt baza fratiei noastre.

Asteptam aderarile voastre si raspunsurile voastre.

Cu prietenie,
arhemagul Testare.
 

DeletedUser1115

Guest
O frăție în care fiecare își urmează propriul interes. Nu recomand.
 

DeletedUser1526

Guest
Domnilor, voi ati distrus fratia si ati desfiintat-o. Si abia dupa ce s-a dizolvat fratia respectiva, ai sarit cu acuzatiile. Vechii membri si-au format o noua fratie separat alaturi de Cyberland, dar tu nu te afli printre ei. Si nici Fearles despre care am aflat ca v-a atras deoparte si pana la urma unii ati plecat si de acolo.
Daca fostii membri ai fratiei dizolvate sus mentionate au refuzat sa impuna ca regula obligatorie participarea la turnir numai daca face peste 1000 puncte sau sa stea deoparte ori sa fie dat afara doar pentru atata lucru, atunci imi pare rau pentru cei care aveti opinii diferite, dar o fratie inseamna o echipa, iar tu fiind doar mai tarziu membru la ei Nu le-ai inteles punctul de vedere.
Si pentru ca erau mai vechi, din martie 2017, si s-au straduit pe cont propriu sa se ridice cand aproape nimeni altii nu credea sa dea sanse unor incepatori, si-au format propria echipa, inclusiv Cyberland, Serraphia, Testare, TPain si ceilalti, asa ca pentru ca nu i-ai inteles i-ai catalogat drept egoisti, cu propriul interes.
Ati avut ceva ce ati avut cu fratia respectiva si nu v-ati lasat pana nu ati reusit sa o dizolvati. Ultimul arhemag care a mai mentinut-o activa mult timp a fost Testare, dar pentru ca a fost prea bland probabil l-ati considerat prea slab si ati incercat sa profitati, dar pe urma v-ati suparat. Cineva din cei rebelizati a folosit fel de fel de jigniri. Nu va cunosc, dar de cateva ori s-a incercat sa ii traga pe "frati" in afara din fratia respectiva. Dar cand au pus piciorul in prag, gata, deja au pretentii sau interese sus puse.
Sa va intreb un lucru, oare nu a existat un consiliu de conducere cu toti magii? nu v-ati putut exprima fiecare parerile? nu ati fost unii dintre voi chiar magi? atunci ce nu v-a convenit? regulile, oare, nu erau destul de clare?
 

DeletedUser1115

Guest
Angelus, din moment ce alte replici nu sunt la mesajul inițial, presupun că te referi la mine. Mai documentează-te.
 

DeletedUser985

Guest
Angelus, de ce imi face impresia ca esti aceeasi persoana care e pe contul Testare
:D

Poate ai tu impresia asta. I-am ajutat cu resurse, acum ii priveste pe ei. Dar, unii ca Fearless (care si-a vandut contul, desi regulamentul ar fi interzis) nu au intarziat sa atace cu false recrutari impotriva aceluiasi nume de fratie.

De exemplu, daca as fi la vreo cateva sute de mii de puncte, nu as cauta incepatori la cateva mii de puncte care nu ar putea contribui cu mai mult de cateva sute pe resursa la Negustor, fata de cerintele pe care le-as avea eu la zeci de mii de resurse la targ. Si exemplele pot continua. Ceea ce m-ar fi facut pe mine intotdeauna suspicios la conturi-spioni si posibile incercari de deturnari.

Altii m-au acuzat ca as fi "vandut" numele fratiei cand am decis o anumita fuziune. In fine, acum Testare nu mai este arhemagul la fratia Honor, dar daca membrii Honor isi continua dezvoltarea si parcursul ca o echipa, probabil ca mai tarziu sa ma alatur, candva, alaturi de ei, ca membru.

Eu nu ma bag in treburile lui AngelusHonor, el este arhemag in Honor.
 

ghiuju

Associate
Fratie, cautam membri activi pentru a face saptamanal 10 cufere la turnir. Cine este interesat il asteptam cu un mesaj privat.
 

DeletedUser2020

Guest
Salutare frățică! Imi doresc sa avem in fratia Bere Gratis cat mai multi membrii puternici care sa participe activ la joc. Invit pe aceasta cale pe cei care vor sa se alăture fratiei sa imi trimita mesaj sau sa se alature direct. Ca recomandare as vrea sa solicit din partea comunitătii Elvenar sa dea posibilitatea de a trimite mesaje si de pe smartphone, de asemenea si posibilitatea de a lua cufere de la ajutorul intre vecini de trei ori. In rest, numai de bine, si sa o tineti tot asa! ;):)o_O:elf::elf::culture::human::human:
 

DeletedUser1515

Guest
Fratia GEMENII va invita la joc intre prieteni buni... Intrarea LIBERA !
 
Sus