• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

event

momi

Journeyman
Poate aflam si noi de la moderatori cand apare si pe serverul romanesc EVENTUL care a fost pe beta....a trecut ceva vreme si tot asteptam
 

Iceflower111

Apprentice
Eu cred ca trebuie sa lasam administratorii forumului sa ne anunte ceea ce se intampla in joc. Daca tu crezi ca se va intampla ceva in joc ar fi bine sa nu derutezi jucatorii si sa faci specificatia ca asa crezi tu nu sa-l spui ca un lucru sigur care va urma. Nu oferi informatii pentru care nu ai acoperire ci doar pentru ca asa s-a intamplat pe beta.
 

ULISE

Ascended
Pentru a primi un raspuns sigur de la administratori trebuie sa deschizi un tichet. Forumul este doar pentru discutii, in care pot interveni si administratorii.
In rest te rog sa ignori informatiile oferite de mine si sa primesti scuzele mele pentru deranj.
 

DeletedUser294

Guest
Când se știe ceva sigur mereu vă anunțăm, nu putem să ne dăm cu presupusul ;)

Dacă încă nu s-a băgat înseamnă că se încă se lucrează la el.
 

momi

Journeyman
In curand,un nou event la orizont....Snow flurry,asemanator celui cu Rocile lui Venar,sa mai dispara plictiseala:p
 

DeletedUser985

Guest
Fratia mea cunoaste dinainte toate eventurile si detaliile misiunilor inca de la aparitia lor pe Beta. Pentru restul detaliilor ma contactati direct pe server.
 

DeletedUser985

Guest
Fratia mea cunoaste dinainte toate eventurile si detaliile misiunilor inca de la aparitia lor pe Beta. Pentru restul detaliilor ma contactati direct pe server.
Sa nu imi mai scrieti pentru niciun eveniment, tot ce stiu din ele voi tine doar pentru fratia mea, restul puteti si voi sa cautati pe forumul Beta, ca nu va dor mainile sau ochii.
Si, traditionalul "Hai pa!" vi-l retrimit, inapoi, celor care mi-au scris cu o atitudine sfidatoare.
Ii salut pe cei care ma respecta si voi ignora provocarile.
 
Sus