• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

ELVENAR

Doriti ca aceste idei sa fie implementate?


  • Total votanți
    8
  • Acest sondaj se va închide: .

Elfenar

Evoker
Bună ziua. Pentru dezvoltatorii jocului câteva idei...care ar ajuta jucătorii de pe toate serverele.

1.Propun să se adauge la Negustor sau la Academia de magie o nouă fila. Schimb de rune și schimb de clădiri sau artefacte... cu schimb din aceasi categorie.

2. Producțiile finalizate să fie semnalizate cu o culoare stridenta să sara în ochi. La fel și pentru producțiile de armata din minuni sau din taberele de antrenament și am dori că depozitele de arme să poate fi puse cu un singur click exact că și fabricile.

3. Premii mai bune la Turlă și la Colectarea cuferelor la Academia de magie ...scoateți lucrurile inutile care se adună în inventar pentru a fi craftate ulterior...încercați să ajutați jucătorii cu diverse clădiri fiindcă altfel vor renunță când dau de greu...vă spun părerea mea că jucător activ de x ani... daca doriți jucători care să rămână în joc și să învestească atunci îmbunătățiți calitatea premiilor la Aventurile frăției , la turla și turnir.
 

hulktim

Journeyman
Referitor la Turla: prea multe Fragmente de vraja se dau in detrimentul altor premii. Degeaba am 1400k fragmente de vraja pe stoc iar Catalizatori am doar 7 acuma. Schimbul de artefacte ar fi minunat.
 

Elfenar

Evoker
Trebuie să ne oferiți posibilitatea de a adaugă o fotografie personala că poza de profil jucător exact cum se procedează pe forum cu Browse... și să putem pune o parola de siguranță la ștergere clădiri... orașul fiind mare când dorești să ștergi din drum e posibil să ștergi din greșeală o minune sau o alta clădire...cum nu se pot șterge anumite clădiri gen Primărie sau altele așa ar trebui să poată fi blocate minunile sau orice alta clădire pentru a împiedică ștergerea ei accidentala. Ar exista multe idei și sugestii pe care dezvolatatorii le pot implementa.
 

hulktim

Journeyman
Ce as dori sa mai vad implementat in joc: Timpii de productie standard in fabrici (cele de 3 ore, 9 ore,1 zi si 2 zile) sa fie inlocuite cu o bara culisanta cu intervale de timp diferite si cat mai multe (sau cel putin mai multe variante de timp de productie disponibile).:cool:
 

hulktim

Journeyman
Mi-a soptit un pasaroi ca se va face ceva cu fragmentele alea de vraji la un moment dat, nu stiu daca exact ce vreti voi, dar se stie ca-s in exces, doar putintica rabdare pentru ca lucrurile trebuie echilibrate, altfel creezi noi discrepante :)
Chiar s-a facut ceva in legatura cu fragmentele de vraja in exces. Au aparut retete la Crafting care cer doar fragmente de vraja si da Catalizatori si Viziune. Uraa!!
 
Sus