• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Dispar cladiri

DeletedUser

Guest
Salut, de la update'ul din 1.12.2015 incoace ma mai trezesc cateodata fara o casa ceva. Las browserul deschis mai mereu...acum ma gandesc ca ar fi de la faptul ca il las la upgradat si revin mai tarziu cand e terminata treaba si de aceea nu randeaza. Dar nu mi se intampla mereu.
Dovada: http://imgur.com/a/Rx8X2
 

Nokki

Journeyman
Da, e veche problema, o ai la modernizat si nu iti apare dupa ce e gata, daca dai refresh iti apare. Este deja postat de mine tot aici, si este deja transmisa mai departe.
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Da este raportat de mult timp, s-a si reparat, posibil sa fi revenit partial sau sa nu fi fost tocmai complet rezolvat. O sa ma interesez. Daca apare si la altii acesta problema, va rog sa mentionati aici. Multam.

Edit : Am verificat. Fix-ul este programat deja pentru 0.32. Prin urmare vedem dupa actualizarea la versiunea respectiva daca problema mai apare.
 

DeletedUser1529

Guest
Salut, Am o problema in anumite perioade in care merge mai greu, dupa actualizari... imi dispare cate o cladire. Asta vara mi-a disparut valoare valorana si nu am realizat decat dupa ceva vreme... desi aveam senzatia ca ceva lipseste... acum o saptamana sau poate mai mult, s-a intamplat la fel dupa ce am mutat niste cladiri de colo-colo si o prietena m-a intrebat daca nu am avut salile lui Endrasil. Atunci mi-am dat seama ca se intamplase din nou. Aveti idee ce se intampla? Prietena care m-a sesizat a avut o experienta similara dar nu a raportat deoarece la fel ca si mine si-a dat seama tarziu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1529

Guest
Am trimis si la fel ca si data trecuta am primit acelasi raspuns: datele se pastreaza 7 zile. Daca in 7 zile nu ai sesizat, asta este... in plus au si insinuat ca oricum am sters destule cladiri in ultimul timp....
 

DeletedUser294

Guest
Poți să ștergi cât de multe clădiri vrei, nu te oprește nimeni, doar că nu primești înapoi o clădire ștearsă, indiferent că s-a sesizat în cele 7 zile sau nu. Sper că de data asta s-a înțeles mai clar.
 
Sus