• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Feedback Discuții versiunea 1.59

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Te rugăm să folosești acest subiect pentru a discuta sau pentru a-ți exprima părerile despre versiunea 1.59.
Așteptăm cu nerăbdare feedback-ul tău.

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 

DeletedUser2112

Guest
E superba versiunea 1.59, poate ne da si ceva rune si cunostinte stravechi, ca de la colegi nu mai putem aduna din minuni

Multumim INNO !

PS nici nu vreau sa ma gandesc ce ne aduce bun versiunea 1.60 ;)
 

DeletedUser931

Guest
Buna Ziua,

Cu toata stima fata de Inno, dar acum vrea sa ne ''INVETE'' si pe noi cum ne finalizam schimburile de pc-uri cu colegii???? Am inteles ca pe Beta e topic deschis, aceeasi problema nerezolvata de vreo 3 zile! .. e din ce in ce mai ''INSPIRANT'' jocul... !
Multumim FRUMOS INNO!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

harman

Apprentice
Ce mai faci, Marite ?
Daca tot astepti cu nerabdare feedback-ul nostru, am sarit imediat sa te satisfac.
Am o parere extraordinara despre versiunea 1.59. In general despre munca vostra la bunul mers al jocului. Recunosc ca sunt chiar fascinat de noul stil de joc de pe serverul nostru. Ma intereseaza enorm fiecare upgrade la joc si citesc cu nesat fiecare cuvant asternut pe forum de tine, sefe.
Dar am o nelamurire mare: nu mai putem accesa minunile colegilor de pe server ?
Hmm, cred ca este o greseala fatala. majoritatea conturilor active fiind conturi suport, clone, sau cum li s-o mai zice, pentru cele cateva conturi principale.
Daca aceste clone nu mai pot accesa minunile conturilor principale, nu le mai vad rostul existentei.
Ce zici mare Boss, ramanem sa jucam intre noi, crema, cativa jucatori, sau reparati repede bug-ul asta si mergem mai departe, cu clonele, ca si pana acum ?
 

DeletedUser723

Guest
Din ce vad, si la negustor e o mica problema, inainte iti apareau marfurile schimbate doar daca intrai inca odata la negustor dupa tranzactie, acum nu mai merge nici asa, trebuie sa dai refresh la joc... :oops:o_O
 

DeletedUser860

Guest
Heiii da ce este asta???mai nou nu mai avem voie sa donam puncte???
ce se intampla cu voi ??????
 

harman

Apprentice
Sefe,
Ma intreb si eu, ca orice om de rand, fara sa am pretentia unui raspuns.
Baietii astia care lucreaza la "dezvoltarea jocului" cat de nulitati pe plan profesional sa fie incat sa avem la fiecare upgrade al jocului probleme ?
Este adevarat, nu sunt mereu doar mari, dar este JENANT, atat pentru ei, cat si pentru voi.
Chiar nu se poate face un upgrade fara probleme ???
Am jucat ceva jocuri, am vazut destule. Dar ingramaditi ca baietii astia n-am intalnit.
Sefe, nu mai vreau sa aud ca jocul este in dezvoltare. TOATE JOCURILE SUNT IN DEZVOLTARE !!! Numai ca, DOAR AICI, se intampla toate dezastrele.
La final am o concluzie:
baietii astia, ori sunt praf, varza profesional, ori au in fiecare zi program prelungit de carciuma.
Nu stiu varianta buna. Poate ne luminezi tu
 

daymaker

Wizard
Bug-uri Reparate

La fel ca în toate actualizările, am reparat o serie de bug-uri, printre care:
  • Minuni Străvechi – Proprietarul Minunii Străvechi apărea în lista de colaboratori cu 0 Puncte de cunoaștere.
  • Chat – Au fost rezolvate mai multe probleme cu chat-ul, inclusiv potențialele cauze ale mesajelor multiple trimise simultan.
  • Misiuni – După deschiderea unei clădiri Fântâna dorințelor expirată, textele misiunilor deveneau misterios roșii, imitând textul Fântânii dorințelor
  • Woodelvenstock – Am rezolvat o misiune care avea textul cerinței greșit (2 Stâlpi decorativi/Mască de războinic/Cufăr de lemn, în loc de 1).
  • Woodelvenstock – Misiunea de a produce Pâine de 5 ori arăta o pictogramă greșită pentru cerința misiunii.
Bug-uri Noi
  • Nu mai puteti dona PC la Minunile altor jucatori..
 

DeletedUser1288

Guest
Eu n-am nici o problema cu donatul punctelor de cunoastere...insa imi imaginez disperarea celor care au o gramada de ciupercute cu ajutorul carora isi maresc minunile de pe contul principal:))))
Referitor la negustor..a trebuit sa deschid fila "ofertele tale" pentru se finaliza tranzactia.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus