• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Feedback Discuții Versiunea 1.5

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Vă rugăm să folosiți acest subiect pentru a discuta sau pentru a vă exprima părerile despre versiunea 1.5. Mai multe informații puteți găsi aici.

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 

DeletedUser368

Guest
Clasamentele de turnir unde se pot vedea?
Ma refer la cele globale, adica acolo unde vezi daca esti in primii 100 (care sunt recompensati)
 

DeletedUser368

Guest
Din ce observ este extrem de rau.
Si eu sunt singur momentan si nici nu prea vad ce vecin o sa se implice.
Astept un raspuns din partea unui moderator referitor la prima intrebare: unde sunt clasamentele globale de turnir?
 

alemar

Apprentice
Ziua buna
A participat cineva, sau a inceput cineva un turnir? Daca da, de fapt cu cine te lupti? Cite lupte trebuie sa sustii in cadrul unui turnir?
 

daymaker

Wizard
Salut,
eu joc cu oamenii si ma lupt contra oameni. Sunt tot 8 lupte si primesti 2 pcte/lupta. Daca completezi turniru primesti 2 PC, 2 relicve, si 20 pcte in clasamentul tunirurilor.
 

alemar

Apprentice
Multumesc Daymaker. Dar cum te poti asocia cu vecinii in aceste turniruri. Nu am gasit nicaieri in mod explicit cum se face asta.
Ziua buna tuturor.
 

daymaker

Wizard
Cred, nu sunt sigur, trebuie sa intre ei de buna voie. Sa se completeze cat mai multe lupte pentru a primi recompense mai mari intr-o provincie.
Eu am ghinion, e pustiu pe langa mine si activitate scazuta :(
 

daymaker

Wizard
stie cineva de ce se intampla asta?
turnir.JPG
 

DeletedUser294

Guest
Este un bug, precis se lucrează la el. Ieși pe hartă și intră înapoi, deocamdată asta este o soluție.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus