• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Feedback Discuții versiunea 1.44

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Te rugăm să folosești acest subiect pentru a discuta sau pentru a-ți exprima părerile despre versiunea 1.44.
Așteptăm cu nerăbdare feedback-ul tău.

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 

DeletedUser294

Guest
Bonusurile primite de la clădirile de set diferă de la o clădire la alta. Pot fi monede, provizii, orci, mana, puncte de cunoaștere, etc. Și bineînțeles este în funcție de capitolul la care te afli atunci când primești clădirea.
 

ULISE

Ascended
As dori un exemplu concret pentru cei care au terminat era Piticilor, daca se poate.
Multumesc!

Eu cred ca aceste bonusuri nu justifica spatiul ocupat in oras.
 

DeletedUser671

Guest
ok, se pot pune cladirile de set si in mobil...doar ca nu avem eventul deocamdata, nu?
turnirul in continuare nu, bugul cu disparitia questului la rotirea lor nu, sa poti baga PC in minuni nu, sa vezi in inventar vrajile si sa le poti pune nu....deci totusi mai lucreaza cineva pt aplicatie? ca in afara de motivarea vecinilor cand am nevoie mare de gold (a! si aici nu beneficiem de cele 3 cufere!) nu vad absolut niciun motiv pt a renunta la Puffin si a trece pe aceasta super aplicatie.
 

DeletedUser511

Guest
Nu stiu daca e de la ultimul update sau e un bug, dar mie nu-mi mai arata timpul de cercetarea a provinciilor. Imi apare doar "Se cerceteaza". E doar la mine sau e general?
 

DeletedUser122

Guest
Nu stiu daca e general, dar mai multi au aceeasi problema. Inclusiv eu.;)
 

DeletedUser1288

Guest
si la magazinul en-gros ati schimbat ordinea ofertelor...am vrut sa cumpar pe bani si am dat ciocanele din greseala...abia cand s-au terminat uneltele am vazut ordinea schimbata:(
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
A trebuit unificata afisarea intr-o anumita ordine - monede/provizii/marfuri - din motive tehnice. Sorry daca v-ati obisnuit cu acea ordine, acum va fi la fel peste tot.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus