• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Feedback Discuții versiunea 1.155

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Te rugăm să folosești acest subiect pentru a discuta sau pentru a-ți exprima părerile despre versiunea 1.155.
Așteptăm cu nerăbdare feedback-ul tău.

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 

Elfenar

Evoker
Familia Le Prés

1657190019416.png









  • Ecranul Ajutor între vecini nu ar trebui să îți arate jucătorii din afara zonei cercetate.
Acum arata si membrii fratiei!


1657190646156.png
 
Ultima editare:

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Care e problema cu familia Le Pres si membrii fratiei ?

Cred ca se vede din poze... unii-s oameni, ceilalti elfi.
 

Elfenar

Evoker
Joc de mult timp acest joc și nici chiar eu nu le stiu pe toate de aceea întreb diverse și sper să nu fie cu supărare fiindcă nu este cu rea intenție... fiecare actualizare aduce elemente noi în joc! Membrii frăției apar acum că și Vecini pe harta și probabil că așa trebuie să fie... sau nu? Doar am întrebat daca este ok cum apare acum. Nu stresam pe nimeni cu întrebări sper fiindcă nu dorim să deranjam. Mulțumesc!
 
Ultima editare:

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Nu este vreun deranj, doar ca nu se intelegea din postarea ta daca te referi la o problema, afirmi sau intrebi ceva. Incercati sa dati mai multe detalii, in general, pentru a intelege despre ce este vorba.

Traducerea e conforma cu originalul, deci familia Le Pres e ok. Iar cu membrii fratiei banuiesc ca apar cei care sunt descoperiti, in zona cercetata, ceea ce e in regula.
 

Elfenar

Evoker
Din păcate nu apar membrii frăției descoperiți (nu cred că am pe cineva din frăție pe harta descoperit) și tocmai de aceea am întrebat. Apar toți membrii frăției pe ultimele 3 pagini din lista cu vecinii. Săgețile și numărul din dreptul fiecărui jucător bănuiesc că indica la ce distanta se afla de oarasul meu calculat în provincii.

De la pagina1 la pagina 26 vecinii descoperiți iar apoi Membrii frăției direct pe harta lumii la Vecini fară a fi descoperiți.


1657231668638.png


1657232022666.png


1657231176182.png






1657231231246.png


1657231269906.png
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus