• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Feedback Discuții versiunea 1.118

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Te rugăm să folosești acest subiect pentru a discuta sau pentru a-ți exprima părerile despre versiunea 1.118.
Așteptăm cu nerăbdare feedback-ul tău.

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 

Elfenar

Evoker
La fel ca în toate actualizările, am reparat o serie de bug-uri, printre care:
  • Minuni străvechi - Arca dragonului acordă acum în mod corespunzător recompensele pentru oricine a ajutat suficient cu progresul în faza de cercetare.
Cei care au contribuit cu Pc la aceste minuni Arca Dragonului si Oracolul Norocului ☺ nu au primit Recompensa cum veti proceda sa ne acordati

Runele si Recompensele?

Primim Pc si runele pierdute sau primim o recompensa in Diamante ?
 

ULISE

Ascended
Cred ca asta se intampla de cand juctorii care nu sunt avansati cu cercetarea la noile capitole nu mai primesc fragmente de rune aferente minunilor avansate la care ei nu au ajuns inca.
 

Elfenar

Evoker
Arca DragonuluiFN.jpg

Nu dam nume ca nu e cazul dar nu se pot lua cuferele de recompensa si nici runele.Despre asta este vorba.Nu tine cont de cat de avansat esti la cercetare.Este un Bug cunoscut si raportat deja si sa speram ca ne primim premiile inapoi ca altfel e nasol!
 

yulishko

Enchanter
Cred ca asta se intampla de cand juctorii care nu sunt avansati cu cercetarea la noile capitole nu mai primesc fragmente de rune aferente minunilor avansate la care ei nu au ajuns inca.
Eu stiu ca asta e valabil doar la turnir. Daca contribui cu puncte la minuni pe care nu le-ai deblocat inca, primesti runele aferente.
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Cei care au contribuit cu Pc la aceste minuni Arca Dragonului si Oracolul Norocului ☺ nu au primit Recompensa cum veti proceda sa ne acordati Runele si Recompensele? Primim Pc si runele pierdute sau primim o recompensa in Diamante ?

Acum ca a avut loc actualizarea efectiva si s-a putut, am verificat logurile si am dat recompensele manual la toti cei care au contribuit in acea scurta perioada la ambele minuni, dragonul si oracolul. Mi-a luat vreo 15 min, cu manutele astea doua. Spor sa aveti :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus