• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Feedback Discuții versiunea 1.117

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Te rugăm să folosești acest subiect pentru a discuta sau pentru a-ți exprima părerile despre versiunea 1.117.
Așteptăm cu nerăbdare feedback-ul tău.

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 

Storm64

Journeyman
Salutare, parca spuneati ca la prima actualizare se va remedia problema cu "Marime divizie". Sa inteleg ca inca este in curs de rezolvare?
 

Storm64

Journeyman
Salador, am depus tichet acum ceva timp, deoarece nu mi se upgradau diviziile dupa cercetarile de rigoare si mi s-a raspuns ca la prima actualizare se va rezolva. A sosit si actualizarea iar rezolvarea nu o vad. Astept si eu un raspuns de la admini, nimic mai mult.
 

ncat

Journeyman
Salutare Oameni și Elfi,

În cursul zilei de 12 noiembrie, (dacă nu intervine nimic neprevăzut) se va efectua actualizarea jocului la versiunea 1.117, iar serverele vor fi inaccesibile pentru câteva minute.

Maine ar trebui sa intre versiunea 1.117 si poate se va rezolva. E posibil ca problema cu marimea diviziei sa fie ceva izolat si n-au mai trecut-o la bug-uri reparate. N-ar fi prima data.
 
Ultima editare:

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
In primul rand, cum a spus si ncat, versiunea noua nu intra niciodata atunci cand o anuntam aici si facem subiectele, ci in data afisata, de regula joi, din doua in doua saptamani. In al doilea rand, nu am spus niciodata ca se va repara ceva in versiunea 1.117, de asemenea, bugul nu are legatura cu marimea diviziei, cum am explicat, ci cu contorul de timp, e o problema dificil identificabila pana in acest moment, am spus si asta. Un simplu copy-paste : "E un alt bug, cunoscut deja si in curs de reparare, nu are legatura cu cercetarea sau noul update. E vorba de contorul de timp care nu afiseaza cum trebuie si perioada de cercetare tot creste (vezi timpul anormal din dreapta). Trebuie sa intrerupi si sa dai din nou comenzile daca mai apare asa, asta-i tot :). Spor la joc si ne cerem scuze pentru inconvenient, va fi reparat intr-o versiune ulterioara, odata ce se reuseste identificarea cauzei si se reproduce."

Acum cititi si vedeti clar ce am zis, nimic de versiunea care urmeaza. Spor sa aveti.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus