• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Feedback Discuții Versiunea 0.23

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Vă rugăm să folosiți acest subiect pentru a discuta sau pentru a vă exprima părerile despre versiunea 0.23. Mai multe informații puteți găsi aici.

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 

DeletedUser

Guest
Un update nu chiar așa de important, doar câteva bug-uri reparate...și o chestie nouă la chat, ca să putem distinge numele jucătorilor :)
 

DeletedUser

Guest
Mdeap, ar mai fi ceva...un bug foarte mic...legat de misiunile cu modernizările.
La misiunea „Modernizări permanente” nu apare tot textul...apare doar „Finalizează modernizarea a 3 clădiri care au cel...” și ca să văd restul propoziției trebuie să pun săgeata pe ea...
28f2a3ec71698677d4328a025ed81d13.png

img

La cealaltă misiune „Ateliere superioare” apare toată propoziția, fără să fiu nevoit să pun săgeata să văd totată propoziția.
2911dffff744406bfbbb0ba5feae5515.png
Mare diferenţă nu este între ele...

Poate nu o fi un bug, dar după mine pare a fi unul minor, nu sunt sigur.
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Da, am observat si eu ca sunt taiate desi ar incapea integral fara sa fie nevoie de tooltip. O sa ma interesez de ce sunt asa.
 

DeletedUser

Guest
Îmi pare rău să spun asta, dar dacă apare versiunea 0.24 pe RO eu renunț în a mai juca acest joc...de ce le place oare dezvoltatorilor să distrugă toate jocurile pe care abia le-au făcut.

Oricum a fost frumos cât a fost...după 0.24 la revedere.
 

DeletedUser

Guest
Dacă refuzăm o misiune trebuie să așteptăm câteva ore bune ca să putem refuza o altă misiune, cu alte cuvinte, gata cu misiunile repetitive...

http://prntscr.com/8bdfnq
img

Chiar nu înţeleg, de ce trebuie ca dezvoltatorii să distrugă tot ce face jocul să fie frumos şi perfect jucabil...de ce nu a putut fi lăsat să fie frumos ca la început...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11

Guest
Mie mi se pare normal să facă ceva în privința misiunilor repetitive. Nu zic că eu n-am făcut la misiuni până mi-am distrus mouse-ul, dar chiar și-așa, e o reacție potrivită din partea Inno.
În primul rând, nu este corect față de cei care n-au prins șmecheria misiunilor, iar în al 2-lea rând, dispare și farmecul jocului. Pentru ce să mai stai pe joc toată ziua să strângi la monede și provizii dacă poți intra o dată, faci de 20 de ori o misiune și ai stocul full.
 

DeletedUser

Guest
Aici ai dreptate, unii cam abuzează, unii nu știu de ele și uneori te plictisești de atâtea misiuni repetitive, dar măcar 1 oră cel mult 2 să fie restricția, nu de la 8 ore până la o zi...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus