• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Event Discuții - Festivalul Woodelvenstock!

DeletedUser2075

Guest
ȘTERS

Te rugăm să folosești doar limba română
La fel ca în joc, pe acest forum este permisă doar folosirea limbii române. Textul postat în alte limbi va fi eliminat.
 
Ultima editare de un moderator:

momi

Journeyman
O intrebare si un sfat,va rog frumos,de la cei cu vechime in Elvenar:un jucator incepator,sa zicem,ajuns cu cercetarea la cap.2,pe la mijloc,cum poate rezolva mis.38 si 78 din acest event?Va multumesc daca ma puteti ajuta:eek:
 

DeletedUser1288

Guest
nu poate...acum nu sunt sigura ca misiunile sunt corecte, link-ul de mai sus nu este unul oficial...poate sunt misiuni cu 2 variante
 

DeletedUser2085

Guest
Sunt foarte dezamagit de festival: am stat aproape nonstop pe joc, am indeplinit o multime de sarcini cat am putut de repede, am cumparat doar cuferele mai scumpe pentru a avea mai multe sanse la premiul zilnic si totusi nu am luat premiul zilei nici ieri, nici alaltaieri...Cred ca jocul are ceva cu mine, nu pot comunica cu membrii fratiei, numele meu nu se vede pe chat, adica ceilalti nu vad cand scriu eu acolo, apare textul dar nu si cine l-a trimis, iar cand dau "/who" nu imi apare cine e online...Sunt curios daca mesajul asta va aparea !
 

ULISE

Ascended
1. Mergtii pe mail-ul cu care ati intrat in joc dati click pe link-ul de acolo si veti primi inca 100 bilete cadou!
2. Indradevar aceste cufere sunt mai zgarcite cu premiile zilnice asta fiind partea trista. Partea vesela este ca de data asta premiile zilnice sunt inferioare premiilor de baza asa ca mai bine va concentrati pe astea si cheltuiti "Biletele" in principal in zilele cu dublare.
Bafta!
 

DeletedUser2065

Guest
Cum sa fac sa maresc depozitul pentru banii castigati? De cate ori trebuie sa descarc banutii, nu se mai adauga in depozit, mi se arata ca am depasit spatiul . Nici sa ii cheltui nu pot, pentru ca nu am reusit inca sa deblochez toate elementele(asezari, militare, culturale etc.)
 

ULISE

Ascended
Ca sa nu pierzi banii, pe care locuintele ii produc in continuu, cel mai bine este sa cumperi PC sau sa dai in cercetare provincii pe harta.
 

DeletedUser1288

Guest
Cum sa fac sa maresc depozitul pentru banii castigati? De cate ori trebuie sa descarc banutii, nu se mai adauga in depozit, mi se arata ca am depasit spatiul . Nici sa ii cheltui nu pot, pentru ca nu am reusit inca sa deblochez toate elementele(asezari, militare, culturale etc.)
maresti primaria si cheltui din ce ai strans, cum zice ulise
 

DeletedUser2089

Guest
Salutare
Eu nu primesc nici la acest event si nici la cele trecute bonusurile gen 100 de bilete pe mail, etc. Stie cineva cum si ce sa fac?
 

daymaker

Wizard
am ajuns deja la mis.38 si este doar o singura varianta:(
Capture5.JPG
 

DeletedUser1939

Guest
am o rugaminte la voi care poate si care stie vreau si eu melodia dupa fundal la de Elvenar care este pusa acum cu eventul suna tare fain care ma poate ajuta sau sa-mi dea un link sau un nume sau ceva.. va rog frumos
 

LAVINIA77

Associate
Buna ziua,am intors un cufar,am primit aprovizionare resurse,si nu mi-au intrat nici in magazie nici in inventar,in schimb am primit monede,
ms
 
Sus