• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Discuții Concurs de rime

  • Autor subiect DeletedUser166
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser166

Guest
Vă rugăm să folosiți acest subiect pentru a discuta sau pune întrebări despre concurs.
 

DeletedUser166

Guest
Se câștigă diamante. Câștigă cei care ne impresionează,nu știm câți reușesc:p
 

DeletedUser645

Guest
Felicitari castigatoriilor!

Mi-a placut mult ce a compus gela-kali si am asteptat cu nerabdare sa vad cum o dau in petec, din nou, organizatorii concursului… eram curios daca o vor premia, cum vor face posibil acest lucru daca postarea s-a facut dupa data incheieri concursului?… nimic mai simplu, din nou s-a umblat la postarea initiala inainte de a da rezultatul, daca la concursul de Craciun s-a modificat numarul castigatorilor acum s-a modificat data incheierii concursului… daca tot ati schimbat data ultimei postari luate in concurs, ati uitat sa schimbati si data anuntarii castigatorilor (este imposibil sa anunti castigatorii in data de 1 februarie cand concursul se termina in aceasi zi la ora 23:59). ;)

BRAVO STIMATI ORGANIZATORI!!!... cand vom putea vedea un concurs corect ? :(

Iar acum astept sa apara postarile jucatorilor “facuti peste noapte” (care nu au nimic in comun cu acest joc), sa incerce din nou (ca si data trecut) sa ma “desfinteze” ca am curajul de a arata cat de "corecte" sunt facute aceste concursuri...

P.S. Aveline, daca data trecuta ai incercat sa-mi inchizi gura spunand ca imi iei inapoi diamantele acum cu ce imi vei inchide gura?
 

FairyAda

Associate
postarile se puteau face pana in data de 1.02 anuntul castigatorilor se face din 1-5 .02 ,nu e greu doar trebuie citit tot pana la capat :) bafta pentru toti
 

DeletedUser616

Guest
a inchide subiectul este echivalent cu a "pune pumnul in gura" ..si nu mi se pare corect (330.000 oameni ies in strada in Romania ...pentru acelasi lucru :()

BRAVO STIMATI ORGANIZATORI!!!... cand vom putea vedea un concurs corect ? ( citat t3z3u)

...este normala nemultumirea ..dar nu reactia ta ..asta e viata merge inainte

PS. am invatat ceva din concursul asta : E PRIMUL SI ULTIMUL LA CARE PARTICIP :)
 

DeletedUser616

Guest
daymaker ....nu comentez valoarea premiilor (asta e bugetul ...ne adaptam), e suspecta (prin inchiderea subiectului) acordarea premiilor...si ASTA E O PROBLEMA ...de ce sa mai participam la concursuri cand castigatorii sunt deja cunoscuti ;)
 

DeletedUser616

Guest
daymaker , eu am alta solutie ....la urmatorul concurs organizat de aveline ...facem lobby " de boicot" ...in sensul de neparticipare , fratia ta nu participa , a mea la fel, etc...cand aveline o sa aiba 10 participanti la concursuri (cu tot promo de pe joc)...atunci probabil " nu o sa mai puna pumnul in gura" ...

PS. nu stiu daca o afecteaza la " leafa" ..dar sigur ceva intrebari o sa aiba
 

DeletedUser166

Guest
Daca nu va plac concursurile noastre nu le mai facem,sunt optionale.Nu s-a schimbat nimic,t3z3u asteptam si dovada .
Nu sa faceti acuzatii aiurea;)
 

DeletedUser616

Guest
Aveline, ai ridicat mingea la fileu ...si nu pot sa tac;)..am si incheiat subiectul asta (din punctul meu de vedere)
...nu m-a interesat valoarea premiilor, nici modul de acordare (cred ca la anuntarea premiilor singurul "imi place" il ai de la mine)..dar modul cum ai inchis subiectul ridica mari semne de intrebare
Daca nu va plac concursurile noastre nu le mai facem,sunt optionale
...nu le mai faceti , nu plange nimeni pentru 50-100 diamante, dar de aici pana a ne trata ca niste "sclavi ' pe mosia ta (concursurile)...e mare diferenta

PS. NU UITA : salariul tau il iei ..din "sclavii" pe mosie ...asa ca VREM MAI MULT RESPECT!
 

DeletedUser616

Guest
.....:p:p:p:p, Aveline ma bucur ca ai redeschis " Discutii concurs de rime " ....acum AM REVENIT LA NORMAL ...nu mai am nimic de comentat
 

DeletedUser616

Guest
Nu iau salariu,sunt jucator ca si tine.Ne bucuram daca vrei sa ne ajuti,tot asa fara salariu
multumesc NU, daca faceti lucrul asta "moaca' (am spus romaneste - nu exista traducere in engleza)...aveti tot respectul meu,
 

DeletedUser166

Guest
Incercam sa multumim pe toata lumea( de aici apar si premiile mai mici).V-as premia pe toti,dar nu se poate:). Sunt sigura ca nu ai fost multumit de fiecare cadou primit si in viata reala,dar;) gestul conteaza.
Sper sa se vada efortul nostru si sa ne ajutati cu idei, daca aveti.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus