• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Discuții Concurs de rime

  • Autor subiect DeletedUser166
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

ULISE

Ascended
Am vrut sa ma abtin de la remarci inainte de anuntarea castigatorilor, desi eram sigur ca nici de data asta nu voi castiga nimic.
Eu chiar as vi avut nevoie de cele 100 diamante! Pacat!
 

DeletedUser192

Guest
Am vrut sa ma abtin de la remarci inainte de anuntarea castigatorilor, desi eram sigur ca nici de data asta nu voi castiga nimic.
Eu chiar as vi avut nevoie de cele 100 diamante! Pacat!
Nu am vrut sa comentez la acest topic pentru ca este normal ca in oricare concurs sa existe nemultumiri,interpretari etc.....Dar sa ai jumatate de tarla cumparata pe diamante si sa spui ca tu aveai maxima nevoie de 100 diamante asta m-a dat pe spate . Ai vrut sa mai cumperi o cladire cu 3200 diamante si ai doar 3100? :)))) Nu ai cum sa plangi pentru 100 diamante,e prea mult.....
@plumer : de ce sa mai participam la concursuri cand castigatorii sunt deja cunoscuti ;)...... Dupa cum vezi sunt printre castigatori si nu am mai castigat....si tin sa iti amintesc ca am avut discutii aprinse cand s-a introdus prima data sistemul nou de lupta,deci daca era ceva aranjat aveau motiv sa ma excluda.....dar nu prea vad ce sa fie aranjat la 100 diamante.... doar ulise avea mare nevoie si nu se astepta,nu stiu cum va trece peste acest soc :)))))
 
Ultima editare de un moderator:

ULISE

Ascended
Ai vrut sa mai cumperi o cladire cu 3200 diamante si ai doar 3100?
Cam asa ceva, dar sa stii ca pentru mine si 1 diamant conteaza :(:p
Stii ce face Regina Regatului Unit cu Koh-i-Noor ;)

PS
Eu nu castig niciodata la un concurs cu aprecieri subiective (gen Olimpiada la Literatura).
Nu am castigat nici macar la loz in plic cand eram mic!!:mad: (na ca am facut o rima poate imi da un diamant :))

Desigur o sa mi se spuna ca am castigat la concursul cu pozele de brazi de Craciun, dar atunci au fost premiati toti asa ca am intrat si eu la pachet.
Am sugerat sa mai fie si concursuri cu teme de logica (gen teste IQ) sau pe teme de cultura generala, dar se pare ca nu s-a luat in considerare.
 

ULISE

Ascended
De acord.
Pot face si unul si altul doar sa-mi spui cand vrei sa fie lansat.
Deja am inceput sa ma documentez.

PS
Imi place mai mult sa particip dar nu ma dau in laturi nici de la organizare.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus