• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Feedback Discuții - Cazanul

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Singurul feedback concret pe care il vad, personal, e ca, intr-adevar, pentru unii jucatori functia e destul de complicata/complexa... de aici rezultand unele confuzii. Am transmis asta mai departe deja, ramanand de vazut daca e posibil sa se explice functia intr-un mod mai accesibil :)

Foarte, foarte, foarte greu de inteles si culmea, nu este nici in limba romana.

Totul e in limba romana. Wiki, anunturile cu explicatii de pe forum, iar videoclipul in limba engleza are si el subtitrare in limba romana, care poate fi activata din setari. Pregatim la fiecare video publicat subtitrare in romana, sper ca nu o facem degeaba :)
 

tvhy

Journeyman
Singurul feedback concret pe care il vad, personal, e ca, intr-adevar, pentru unii jucatori functia e destul de complicata/complexa... de aici rezultand unele confuzii. Am transmis asta mai departe deja, ramanand de vazut daca e posibil sa se explice functia intr-un mod mai accesibil :)



Totul e in limba romana. Wiki, anunturile cu explicatii de pe forum, iar videoclipul in limba engleza are si el subtitrare in limba romana, care poate fi activata din setari. Pregatim la fiecare video publicat subtitrare in romana, sper ca nu o facem degeaba :)
aici pe forum doar atata vad :(
pe mail imi apare asa:
Elmer Fudd a răspuns la un subiect pe care îl urmărești pe Forum - Elvenar Romania.

Feedback - Discuții - Cazanul

E normal sa ai acelasi efect cand alegi practic aceleasi ingrediente... ai o singura reteta acolo, pe care ai creat-o de 4 ori... cel putin asta ne-ai aratat in video. E ca si cum amesteci mere cu capsuni si zahar, dar astepti sa iti iasa fasole batuta prima oara, compot de prune a doua, cartofi prajiti a treia, samd... :) Singurul feedback concret pe care il vad, personal, e ca, intr-adevar, pentru unii jucatori functia e destul de complicata/complexa... de aici rezultand confuzii. Am transmis asta mai departe deja, ramanand de vazut daca e posibil sa se explice functia intr-un mod mai accesibil :)

tocmai ca principiul cazanului este ca dintr-o singura amestecatura(nu te lasa sa amesteci de mai multe ori intr-o saptamana!) iti da x retete(diferite pana sa publice elfenar ca iti poate da aceeasi reteta dublata,cu toate ca parca zice in filmulet ca trebuie sa alegi la un moment dat reteta favorabila)
la mine saptamana asta am avut bulan si mi-a dat 5 retete
partea proasta este ca acest cazan este o loterie de prost gust!
de ce?
pentru ca te pune sa imbunatatesti niste retete(ceea ce presupune consum de resurse) si dupa aceea ti le da la un nivel inferior ori
acest lucru nu l-au spus in prezentare(mi se pare hotie mascata)​
 
Sus