• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Cuvinte cheie

rorro

New Born
Salut, sunt mai nou in jocul asta, dar cred ca aici lipseste ceva, ori eu nu vad, ori n-am cautat bine...
lipseste acel spatiu unde scri un cuvant si apoi gasesti mai multe raspunsuri , sau articole, legate de cuvantul cheie...
Spre exemplu eu doresc sa aflu unde sau cum se produc Cosurile cu alimente.
Probabil ca intr-una din cladirile care produc marfuri, dar eu nu le-am construit pe toate si jocul imi cere intr-o misiune sa produc Cosuri cu alimente.
Mai sunt niste misiuni in care-mi cere sa rezolv conflicte, dar provincii noi nu mai pot cerceta, jocul spune ca trebuie sa mai astept... sa nu trimit iscoade fiindca nu este timpul potrivit.
La turla am terminat misiunile iar la turnir trebuie sa astept 12 ore pana la urmatoarea runda...
Intre timp se mai pot da lupte undeva...???
Va multumesc.
rorro
eLVENAR 2021.jpg
eLVENAR 2021.jpg
eLVENAR 2021.jpg
 
Salut, sunt mai nou in jocul asta, dar cred ca aici lipseste ceva, ori eu nu vad, ori n-am cautat bine...
lipseste acel spatiu unde scri un cuvant si apoi gasesti mai multe raspunsuri , sau articole, legate de cuvantul cheie...

Poţi găsi informaţii despre joc şi caracteristici în pagina de Wiki a Elvenarului. Acolo există posibilitatea de căutare a unui cuvânt sau termen. În cadrul jocului, nici eu nu am găsit această facilitate.
 

rorro

New Born
Exista o lista cu toate atelierele, fabricile si ce produce fiecare ???
Stalpi decorativi, Cufere de lemn, Masti de razboinic, Cosuri cu alimente... la toate astea ma refer... care unde se fac..???
 

Storm64

Journeyman
Exista o lista cu toate atelierele, fabricile si ce produce fiecare ???
Stalpi decorativi, Cufere de lemn, Masti de razboinic, Cosuri cu alimente... la toate astea ma refer... care unde se fac..???
Dai click pe fiecare fabrica in parte si acolo vei vedea ce produce fiecare, dupa care poti alege. Idem pentru ateliere.
 
Sus