• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Cufăr recompensă Ajutor între vecini

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Xena.

Associate
Bunaa seara !
Astazi , cand am facut vizitele , nu am primit resursele si as dori sa stiu care este cauza !
 

DeletedUser893

Guest
buna ziua, la event am castigat alune, nu mi s-au adunat la alunele totale. o alta problema aparuta de aseara, la ajutor in tre vecini imi apare in mesaje ca nu as fi acordat ajutorul (imi arata ca pot acorda ajutor), in schimb cand intru pe jucatorul respectiv, imi arata ca am acordat ajutor

s-a rezolvat problema cu ajutorul, in schimb alunele catigate....le-am pierdut.

ps. sansa de a lua premiul zilnic, nu trebuie sa scada pe masura ce se incaseaza premiul?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser893

Guest
nu s-a rezolvat problema cu ajutorul intre vecini, iar o am.
 

Atașamente

  • 2.jpg
    2.jpg
    521,7 KB · Vizualizări: 93
  • 1.jpg
    1.jpg
    420,1 KB · Vizualizări: 90

DeletedUser1388

Guest
Salutare !
Am patit un bug grafic de 3 ori in momentul cand intru in lupte cateodata nu imi mai apar unele unitati acolo unde ar trebui sa fie (apar doar numarul lor)
Eu dau foarte multe lupte deci bugul asta este rar
 

DeletedUser1399

Guest
Buna seara , am si eu o problema la evenimentul actual " Ascensiunea lui Eldrasil" , am colectat primele 2 premii iar la al 3 lea in loc sa imi cumuleze germenii am abia 70 din 800 adica nu ar fi trebuit sa am 680 - cantitatea ceruta pentru al 2 lea premiu + cei 70 in plus pe care ii am acum si sa am un total de 750 din 800 eu asa cred ... eu nu imi voi putea colecta al 3 lea premiu daca este un bug si nu m-i se pare corect.
 

DeletedUser1399

Guest
Nu este bug. La deschiderea fiecarui cufar contorul se reseteaza si incepi colectarea de la zero.
Dupa ce am colectat primul premiu aveam 250 din 680 pentru al 2 lea deci nu cred ca nu se cumuleaza .... calculeaza si tu de cate alune ai avea nevoie ca sa iei toate cele 3 premii primul cerand 250 , al 2 lea 680 si al 3 lea 800 de germeni asta gandind ca nu vei castiga alune in plus doar din misiuni
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Nu este bug, cum s-a spus, nu se cumuleaza. In alta ordine de idei, subiectul era pentru cu totul alt bug, deja a ajuns salata de raportari si nu se mai intelege nimic asa ca-l inchid. Raportarea si subiectul va rog. Multam.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus