• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Cufăr recompensă Ajutor între vecini

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

ARTUR78

Enchanter
De câteva zile cufărul pe care trebuie să îl deschizi pentru a obține recompensa pentru Ajutor între vecini este amplasat mereu în același loc. Nu știu dacă acest lucru mi se întâmplă doar mie sau este ceva generalizat. Sunt curios dacă a mai observat cineva acest lucru.
 

DeletedUser645

Guest
Cred ca se intampla la toata lumea... cel putin la mine si la inca 3 jucatori din fratie, cu care am vorbit, cufarul cu recompensa este amplasat mereu in acelasi loc.
 

Florea26

Associate
si eu tot la fel cu cufarul recompensa la ajutorul intre vecini,dar eu mai am o problema care a aparut doar de astazi,sau cel putin doar astazi am tras atentia,deci maxim de ieri,in turnir nu primesc punctele de cunoastere,relicvele e totul ok,dar punctele de cunoastere le castig dar nu se actualizeaza in bara de sus,ramane la fel dupa ce inchei toate misiunile in turnir....las problema aici sau deschid alt topic?
 

DeletedUser594

Guest
Eu am gasit un bug la misiunea "Un copac incantator" . La misiunea a8a* sau a 9a
fjsmfp

"Trebuie sa produci panine de 10 ori !" ( de fapt trebuie de 30 ori.) Mi-am cam luat plasa azi, ca nu am fost atenta....
P.S. Sper sa fi postat unde trebuie in forum. Daca nu, imi cer scuze anticipat.
 

DeletedUser417

Guest
Sal.Am o pb la notificari.Nu pot sa vad cine si ce a motivat,imi arata o pagina goala.
 

ULISE

Ascended
Este un bug care au spus ca va fi reparat la viitoarea versiune. Deocamdata nu ai ce sa faci doar sa te rogi sa mai merga din cand in cand.
Bafta si rabdare!
 

DeletedUser426

Guest
am si eu o nedumerire si nu stiu unde sa postez. Sper sa nu supar pe nimeni ca postez aici.
Asa imi vad membrii din fratie minunile iau eu vad doar poteca si scarile, de parca nu am nici o minune construita. Nu este nici o problema doar ca este ciudat cand esti intrebat despre si nu stii la ce se refera
Aceasta este poza care mi-a trimis - o ca sa ma intrebe cu ajunge sa aibe si el constructiile de la marginea orasului.
jTvZ6WNr8LJ.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser294

Guest
Dacă ai calitatea grafică scăzute nu îți apar în oraș. Modifici calitatea grafică a orașului de la rotița din dreapta/jos și le poți vedea ;)
 

DeletedUser1106

Guest
eroare elvenar.jpg
Buna seara,
O problema in joc am si eu: de vreo saptamana imi apare eroare interna cand vreau sa dau productie in Academia de Magie la Puterea Proviziilor. Insa Darul Magic imi da voie sa produc.
Am verificat versiunea flash-ului si e ok.
Ce poate fi?
Multumesc frumos!
 

cristina76

Associate
Buna seara!
Dupa actualizarea la noua versiune de joc, eu nu mai primesc marfurile de la jutorul pe care il dau colegilor din fratie si nici celor descoperiti pe harta.
Imi poate spune cineva ce se intampla?
Multumesc!
Seara buna va doresc!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus