• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Concurs - Hanul Gravitației

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1895

Guest
Nu pot adauga raspunsul la faza a 2 a a concursului! Nu il pot edita pe cel de la prima faza, nici sa adaug un nou raspuns!
 

DeletedUser616

Guest
(Nu ai destule privilegii să răspunzi aici.):p
:(nici eu , dar pana pe 31.03.2019 se rezolva, probabil de la server:rolleyes:
 

daymaker

Wizard
Se da pe "+" pentru a creea subiect cu Episodul 2
biqlLrP.jpg
 
Ultima editare:

DeletedUser2112

Guest
Se da pe "+" pentru a creea subiect cu Episodul 2
biqlLrP.jpg

Dacă deja ai participat la primul episod al concursului, va trebui să adaugi răspunsurile în subiectul tău existent.
Doar dacă intri în concurs începând cu episodul 2 va trebui să creezi un subiect nou.
butonul + creaza un subiect nou, adiaca exact contrariul la ceea ce scrie in anunt
eu unul ma las pagubas :)
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Mda, nu se mosteneau corect drepturile, trebuia bifat ceva in mod special. Am rezolvat, nu a durat nici un minut, dar din pacate am vazut tarziu, am fost cam prins. Ar trebui sa functioneze corect acum, sa scrieti raspuns in subiectele initiale si sa puteti da si reply aici la discutii. Daca din varii motive acest lucru nu se intampla, dati un mesaj, tichet sau scrieti in alta parte si mai investigam. Scuze, multam si succes la concurs :)
 

DeletedUser2065

Guest
Buna, eu am dat deja raspunsurile la ambele episoade, cu mult inainte de modificarile facute de Elmer Fuud, am dat clik pe + si am creat doua subiecte. Sunt valide raspunsurile mele pentru competitie? Nu mai pot modifica acum formatul cerut!
 

daymaker

Wizard
am fost cam prins.
ai ramas singur, moderatori nu mai avem pe aici?

Buna, eu am dat deja raspunsurile la ambele episoade, cu mult inainte de modificarile facute de Elmer Fuud, am dat clik pe + si am creat doua subiecte. Sunt valide raspunsurile mele pentru competitie? Nu mai pot modifica acum formatul cerut!

si eu am creat alt subiect si pe urma am dat reply si la cel initial
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Care dintre voi ati apucat sa postati subiect nou dar vedeti ce am scris aici si faptul ca mica problemuta a fost remediata, ar fi frumos sa reveniti si sa dati reply la subiectul initial, cum este specificat. Daca ramane asa, subiectele nou create pana la ora la care am reparat vor fi, bineinteles, luate in considerare, nu e prea dificil sa ne uitam peste toate intrarile pentru episodul 2.

@daymaker - Sigur ca avem moderatori, dar ei nu pot rezolva astfel de lucruri, ma refer la cele care tin de partea functionala efectiva a forumului. Nu scrie in dreptul numelui meu "manager" doar asa ca titlu onorific, sunt multe aspecte pe care numai eu le pot adresa/modifica :)
 

DeletedUser

Guest
Nu pot intra in Concursul Hanul Gravitatiei ca nu merge sa las mesaj cu raspunsul atunci cand intru la inscriete in concurs...Ce se intampla?
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Nu sunt probleme si nu s-a modificat nimic, ar trebui sa poti, daca faci acest lucru corect : Cauti subiectul tau de la episodul 1 si raspunzi in el daca ai participat sau apesi pe plusul verde din dreapta si creezi subiect nou daca nu ai participat pana acum.
 

ncat

Journeyman
Poate n-am fost eu atent, dar castigatorii de la episodul 1 s-au afisat (se vor afisa) undeva?
 

ULISE

Ascended
Nu cred ca se va intampla asta deoarece enuntul din cadrul fiecarui episod este ambiguu si lasa loc la diverse interpretari, la fel cum sunt si postarile despre evenimente din wiki si de pe forum unde denumirile evenimenteleor nu au exact aceeasi denumire!!!
 

DeletedUser2065

Guest
Atunci, in cazul acesta, cum se fac selectiile pentru concurs?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus