• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Discuții Concurs - Coșulețul cu ouă revine

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Nighthawk

Senior Forum Mod
Echipa Elvenar
Vă rugăm să folosiți acest subiect pentru a discuta sau pune întrebări despre concurs.
 

ULISE

Ascended
Frumos concursul, dar poate in poza de prezentare ar fi trebuit sa existe macar un ou vopsit in rosu!
 

ULISE

Ascended
Elmer a scris ca cele 300 diamantele castigate la concurs au fost adaugate in conturi.
La mine nu au fost inca adaugate!

Intaresc ce am spus mai sus prin faptul ca pe data de 24.04.2022 aveam 7.721 :diamond:, iar pe data de 30.04.2022 aveam 7.826 :diamond:.
De aceea ca nu au aparut in cont cele 300 :diamond:!
Multumesc si scuze pentru deranj!
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Elmer a scris ca cele 300 diamantele castigate la concurs au fost adaugate in conturi.
La mine nu au fost inca adaugate!

Asa este, bine ca ai observat, multam de atentionare. Din viteza am dat de doua ori lui Elfenar si tie nu. Am rectificat pe ambele conturi. Scuze pentru incurcatura, spor la joc :)
 

Elfenar

Evoker
Dacă diamantele erau deja consumate să zicem de unde erau înapoiate? Bănuiesc că aveam un minus de 300 la diamante și la următoarea achizitionere se scădeau cumva...dar nici poveste să se poată face așa... deci că noroc că nu am consumat din ele la turlă sau la altceva. Premiile acelea câștigate la concurs au fost pierdute se pare că nu mai primim nimik la schimb... de la Inno nici nu cred că să pus problema în dezbatere să știm de ce nu am primit nici în ziua de azi premiile.

1651422341841.png
1651422341841.png
 
Ultima editare:

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Dacă diamantele erau deja consumate să zicem de unde erau înapoiate? Bănuiesc că aveam un minus de 300 la diamante și la următoarea achizitionere se scădeau cumva...dar nici poveste să se poată face așa... deci că noroc că nu am consumat din ele la turlă sau la altceva. Premiile acelea câștigate la concurs au fost pierdute se pare că nu mai primim nimik la schimb... de la Inno nici nu cred că să pus problema în dezbatere să știm de ce nu am primit nici în ziua de azi premiile.

Se poate lasa suma negativa, urmand ca ulterior sa fie restabilita automat balanta cu diamante, fie din joc sau achizitii pe masura ce acestea intra in cont. Se poate si astepta sa existe acele diamante din nou pe cont pentru a fi retrase, mai ales in cazul sumelor mici. Sunt multiple variante, nu e un capat de tara.

Nu ai cum sa afli de ce nu ai primit premiul. Inno le-a trimis, singura explicatie e ca s-au pierdut undeva pe traseu. Ultima oara cand am discutat, era vorba sa incerce sa trimita din nou obiectele daca mai au pe stoc asa ceva. Nu stiu care e situatia in momentul de fata, o sa intreb din nou.
 

ULISE

Ascended
Elmer, multumesc pentru rectificare.

In cazul meu nu exista riscul de a le consuma deoarece pastrez diamantele doar pentru extinderi.;)
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus