• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Clone turnir

Orco

Chef
Fara suparare dar cred ca s-a ajuns prea departe cu aceste clone care strica clasamentul la fiecare turnir.Practic strica frumusetea jocului, eu nu mai am niciun interes sa trag la top 100 cand in fiecare saptamana sunt aceleasi clone care fac scoruri mari.Intelegeam inainte cand era goana dupa PC dar acum cand te blochezi ce rost mai are sa strici jocul?

 

Elfenar

Evoker
Încetați cu conturile suport la Turnir și jucați corect altfel vă promit că așa cum jucați voi am să procedez și eu și vă fac viață amara!

Chiar nu aveți pic de rușine și onoare în voi... vă tot lăudați că noi facem și dregem s.a.m.d și când colo 24 de inși susțin un cont suport să își mărească scorul frăției și locul în clasament la Turnir.

Frăția ANDROMEDA e deja un subiect depășit și expirat... dar sunt alțîi care profita de aceleași practici!

Daca tot sunteți așa buni cum vă lăudați de ce nu trageți chiar voi la turnir săptămână de săptămână să vedem și noi scoruri record la fiecare dintre voi...dar nu e mai ușor un singur cont să facă tot și să îl susțină toată frăția.

Nu doresc să fac RAPORT nimănui dar daca nu vă liniștiți o să suportați consecințele și dovezi sunt destule din toate direcțiile.

Membrii Echipei Elvenar de ce nu luați masuri să înceteze astfel de practici!!! Pe bune vă faceți că nu știți despre ce discutam aici când știe tot serverul cum sta situația!

Nu îi convine nimănui să suporte conturi suport la Turnir!

Una e să crești minuni și alta e să iți crești Fratiia cu conturi suport la Aventuri și la Turnir!!!

STOP și ajunge că deja e cu semnul ? ce se întâmplă pe acest server!!!
 

Elfenar

Evoker
Nu fac raport! Discut direct cu cei de la Inno ca e mai simplu si rezolva ei problemele din joc fiindca e in interesul lor! Au cateva probleme de securitate de care trebuie sa stie si daca tot le facem o vizita luam in calcul si problema de pe serverul de RO!
 

ULISE

Ascended
Este singura solutie daca poti face asta dar am mari dubii ca si cei de acolo vor face ceva.

Am incercat si eu mai demult dar fara succes!
 
Sus