• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Cladiri din Eveniment

ULISE

Ascended
Daca ai obtinut cladiri din eveniment cand erai la capitolul 8 (orci si goblini) dar nu le-ai pus in oras si le-ai tinut in inventar ca sa le pui la capitolul 9 (elfii padurii) care vor fi caracteristicile cladirilor? cele de la cap. 8 sau cele de la cap. 9?
 

PC Dagon

Associate
Am mai multe clădiri din evenimente din capitolul 8 și vreau să modernizez una din ele la capitolul 14. Unde pot să văd sau cum pot calcula care din ele îmi dă cel mai mare randament de cultură, populație, etc. fiindcă nu vreau și nici nu pot să le modernizez pe toate. Mulțumesc.
 

hulktim

Journeyman
Am mai multe clădiri din evenimente din capitolul 8 și vreau să modernizez una din ele la capitolul 14. Unde pot să văd sau cum pot calcula care din ele îmi dă cel mai mare randament de cultură, populație, etc. fiindcă nu vreau și nici nu pot să le modernizez pe toate. Mulțumesc.
https://elvengems.com/general-event-tips/ dai pe tab-ul Events, alegi eventul si cauti cladirea la Daily Prizes si acolo iti arata randamentele pe capitole.
 
Sus