• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Chat - Discutii libere

  • Autor subiect Autor subiect DeletedUser
  • Data de început Data de început
:))))

Dar si pasta de dinti e scumpa acum, plus biscuitii si munca.. :))
Dar e bine ca nu mai trebuie sa se spele pe dinti dupa ce mananca :))
 
Există o alternativă, niște biscuiți la 1 leu umpluți cu aer sau zăpadă sau cu întuneric...:))))))))))
 
Hei hei hei!
unde-i spiritul de sarbatoare?!?!?!
stiam eu ca-mi simtiti lipsa :P
 
asa-s baietii, nu vor sa recunoasca...( inca ma intreb de ce fetele trebuie sa pupe broscoi sa se transforme in feti frumosi si fetii frumosi nici nu se uita la "broscute"?)
 
La ce vreme e afară, mai că-mi vine să vă urez un „Paște Fericit”...!

Crăciun fericit să aveți cu toții. :)
 
12510472_440326472844018_1517754419323755269_n.jpg
 
Ce face facebook-ul din unii copii...:D:D
Am și eu 16 ani, dar parcă nu fac parte din aceeași „generație” cu cele 3 sferturi de specimene care există și acum pe facebook.

Rămâi uimit la câte chestii poți vedea pe facebook.
 
Inseamna ca vei fi dintre cei care vor fi capabili sa conduca aceasta masa amorfa de copii (tineri) care nu au nicio directie.
Eu am 56, chiar daca anul asta voi avea a 14-a aniversare si am doi copii (31 ani fata, in iulie voi fi bunic - ea este ca tine si 21 ani baiat care este , din pacate ca cei pe care ii descrii).
Iti doresc sa ramaii cu capul pe umeri ca acum.
 
Capabil, poate. Dar cine sa te voteze? "Generatia Facebook"? Vezi cazul USA, unde parca vad ca Trump o sa iasa drept presedinte facand niste promisiuni ridicole.
 
De ce mi-a scazut productia la locuinte si ateliere? Ex : atelier nivel 3, pentru producerea unei bauturi primeam 10 provizii. Acum primesc doar 8.
 
Înapoi
Sus