• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Caut fratie

  • Autor subiect DeletedUser1621
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1621

Guest
Salutare.
Doresc sa intru intr-o fratie puternica si stabila, cu jucatori pasionati de acest joc, de turnir, aventuri,si:
-jucatori corecti, care sa se gandeasca in primul rand la binele comun si la promovarea fratiei si nu la cea individuala...egoismul nu face parte din vocabularul meu
-oferte corecte, minim 2 stele, exceptand nevoile urgente (vezi cazuri rare la turniruri) si doar daca e necesar
-minim 9 cufere / turnir constant - cu punctaje cat de cat egale intre jucatori...nu fiecare face cat si cum vrea iar ceilalti trag pt a acoperi deficitul
-participare cu toti sau majoritatea jucatorilor la aventuri
-schimburi corecte de pct la minuni
-fara protectii si nepotisme pe anumite conturi care nu ajuta la promovarea fratiei, ci dimpotriva....
-discutii si propuneri deschise si transparente pt promovarea fratiei...nu unde arhemagul si/sau magii sunt ZEI
-conducatorii iau masuri cand unii jucatori profita de pe urma celorlalti si nu se retrag singuri cand nu mai au chef de joc (asa cum ar fi corect)

Eu:
-nu-mi doresc sa intru intr-o fratie ca sa am de unde pleca, si de aceea insist sa fiti sinceri si corecti ...sunt destul de consecvent daca jucatorii se respecta intre ei, dar si regulile fratiei
-motivez aproape zilnic
-anunt daca lipsesc din joc...dar se intampla rar
-fac minim 1300 pct/turnir pt inceput...tatonare...am o medie de 1900 pct/turnir
-particip la aventuri
-ajut cu orice de cate ori pot
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus