• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Camera hobby

tvhy

Journeyman
in cabana constructorilor intre productie si modernizare a aparut camera pentru hobby-uri
o deschizi si ai optiunea de upgrad a marfurilor,resurselor,orcilor pentru 3 ore
o poti folosi/schimba de 4x/zi
 
Eu nu am găsit nimic de acest gen, camera hobby.

screenshot-ro1.elvenar.com-2023.06.21-08_31_54.jpg


Pentru echipa Elvenar: De ce nu au toți jucătorii această opțiune?
 

Nighthawk

Senior Forum Mod
Echipa Elvenar
Lucrăm în mod constant la îmbunătățirea jocului și facem o mulțime de ajustări menite să îmbunătățească experiența generală de joc. Uneori, aceste modificări ating disponibilitatea anumitor părți ale jocului, modul în care funcționează, echilibrarea sau, în general, orice numere afișate în joc și în magazin. Unele dintre aceste modificări vor deveni disponibile doar pentru un anumit procent de jucători la început, în timp ce le testăm temeinic performanța tehnică înainte de a schimba experiențele tuturor jucătorilor. Aceasta înseamnă că uneori pot exista mici diferențe între conturi în diferite aspecte ale jocului. Ele tind să fie temporare și, în cele din urmă, se uniformizează pe măsură ce verificările tehnice sunt încheiate.
Acesta pare să fie cazul în această situație.
Mulțumim pentru înțelegere!
 

LILYALBA

New Born
Buna ziua! A trecut aproape o luna de la aparitia Camerei pentru hobby-uri de la Cabana Constructorilor si optiunea de a vedea reclame. Am asteptat sa le primesc si eu. Mi se pare ca am asteptat prea mult timp, stiu ca se lucreaza la capitolul 21, dar de noi care nu avem Camera pentru hobby-uri a-ti uitat ???
 
Sus