• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Buna ziua!

ULISE

Ascended
Eu sunt ULISE (in real life MARIUS), nick name folosit pe mai multe jocuri on-line de tip browser pe care nu le voi numi aici deoarece nu stiu daca este voie pentru ca apartin altor companii.
Joc Elvenar de prin septembrie. Jocul l-am descoperit la o promovare pe jocul Glory Wars unde am un cont.
Sunt din Bucuresti sector 3 (Titan - Minis) am 55 de ani, iar la anul voi putea sa-mi aniversez ziua de nastere pentru a 14-a oara. Sunt casatorit (sotia ANA este cu o zi mai mare ca mine!) si am doi copii: ALEXANDRA 31 ani casatorita si ADRIAN 21 ani sudent anul II Cibernetica.
Sunt un impatimit al jocurilor de orice fel si ca Hobyuri suplimentare am sportul (colaborez la un ziar de sport) si "lumea Science Fiction - filme si carti).
 

DeletedUser44

Guest
Un grec printre elfi ... ma intreb cum te simti :) ( sunt mai grozavi decat zeii? tai )
 

ULISE

Ascended
Elfii sunt creaturi mandre si arcasi neintrecuti la fel ca si ULISE care si-a invins pretendentii tot cu arcul!!!!
 

ULISE

Ascended
Daca ma luati asa sa stiti ca am sa vorbesc si cu Anton si cu Marin, poate il chem si pe Vasile:p
 
Sus