• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Bug Notificari

  • Autor subiect DeletedUser362
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser362

Guest
Buna ziua!
De ieri (17.02.2016) nu se mai sterg notificarile vechi. Asa ca dupa ce s-a umplut si a 9-a pagina, nu imi mai afiseaza notificarile noi. Probabil are legatura cu ultima actualizare. Mai are cineva problema asta?
 

DeletedUser

Guest
Din cate am observat eu, problema este alta si anume, ordinea cronologica a afisarii notificarilor este total aleatorie.
 

DeletedUser362

Guest
Ai dreptate Spider. Eu ma uitam la ultima notificare si am vazut ca e din 17. Dar apoi am observat si eu ca au aparut si cele din 18 insa amestecate printre celelalte din 16 si 17. Oricum nu e ok.
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Corect, ordinea este aleatoare :)

Acest bug este deja trimis mai departe si cunoscut. Ramane sa vedem ce solutie gasesc dezvoltatorii pentru a-l repara cat mai rapid posibil. Din pacate nu orice bug se poate repara direct in versiunea care ruleaza pentru ca poate afecta masiv alte functii si strica mai rau lucrurile in locul imbunatatirii. Multumim pentru raportare si ne cerem scuze pentru acest inconvenient, pe aceasta cale :) Nu promit ca se va putea fixa in versiunea curenta, din pacate, cum spuneam.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus