• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Bug misiune event/puterea proviziilor

  • Autor subiect DeletedUser403
  • Data de început

DeletedUser403

Guest
Am avut de produs o puterea proviziilor la o misiune , la eventul acesta nou Am produs-o dar nu mi s-a pus
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
O sa va rog sa depuneti tichet daca intampinati acest bug dubios si verificam. Pare destul de random.
 

DeletedUser470

Guest
de la ora 1 si 10 am facut 3 incercari privind misiunea cu producerea vrajii puterea proviziilor. doua facute si una cumparata. nu stiu cum sa trec de misiunea asta.
 

DeletedUser470

Guest
am facut deja 3 tichete si nu am nici un raspuns.
 

DeletedUser470

Guest
Poti incearca si cu alta vraja, dupa cum poti citi mai sus la mine s-a indeplinit cu "darul magic"
am incercat si asa si tot nu a mers. practic sunt blocata la acea misiune. urmatoarea vraja va fi gata peste 5,36 ore.
 

DeletedUser533

Guest
Si eu am aceeasi problema.
De dimineata la vizitele vecinilor am luat vraja Darul magic, dar nici asa nu a mers
 

DeletedUser470

Guest
am facut 4 tickete si nu am primit nici un raspuns. trimis raspunsuri foarte greu, in ultimul timp.
 

DeletedUser537

Guest
Buna, am aceeasi problema. Am ramas blocata la aceeasi cerinta si nu reusesc sa trec in niciun fel de ea. Am trimis si tichet la serviciul suport si..... nimic.Va rog sa ma ajutati cumva sa pot merge mai departe. Multumesc!
 

DeletedUser294

Guest
Încercați să fiți on când e gata vraja. Nu știu sigur dacă merge, poate e o soluție până se rezolvă problema. Nu toți întâmpină acest bug și din cauza asta e mai greu de găsit problema.
 

DeletedUser403

Guest
a trecut o zi nu am rezolvat problema .... ideea este ca pierd timp pretios pana fac alta .... urmeaza sa mi - se termine alta vraja sa vedem poate merge ... daca nu .... asta e raman aici naspa e ca nu mai am relicve sa mai dau de o vraja.... trb sa cercetez o provincie asta dureaza asa ca din cauza bugului pierd 2 -3 zile ....
 

alemar

Apprentice
Si totusi... Sa executi aceasta misiune depinde oare de sistemul de operare, sau poate... de tipul calculatorului sau doar incercati sa ne omoriti timpul.

Edit : Si ce anume aduce in plus discutiei acest post ? Ajuta pe cineva ? Flame ? Offtopic ? Primul avertisment, momentan doar cu mov.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus