• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Algeriana

  • Autor subiect DeletedUser2754
  • Data de început

DeletedUser2754

Guest
Femeia

La început, femeia e ca și Real: ”Fără egal”
După un timp, femeia e ca și Cora: ”Știi de ce revii”
Apoi e ca și Kaufland: ”Nu găsești altă mai ieftină”
În cele din urmă femeia e că și Carrefour: ”Dacă găsești altă mai ieftină, îți returnăm de 10 ori diferența” !!!!
Și nu în cele din urmă femeia este exact că Storm...Concluzia dragilor o trageți voi!
 
Cand am citit prima data titlul mi-am zis : uite cineva care vrea sa elogieze femeia, ca tot se apropie martisorul.
Insa citind mai atent, m-am intristat cand am vazut ca "femeia" a fost comparata si injosita, doar pentru o razbunare imatura.
Problema este ca, vrand sa se razbune pe un barbat a reusit sa jigneasca si femeile...asa performanta mai rar:confused:
 
Ultima editare:
Cand am citit prima data titlul mi-am zis : uite cineva care vrea sa elogieze femeia, ca tot se apropie martisorul.
Insa citind mai atent, m-am intristat cand am vazut ca "femeia" a fost comparata si injosita, doar pentru o razbunare imatura.
Problema este ca, vrand sa se razbune pe un barbat a reusit sa jigneasca si femeile...asa performanta mai rar:confused:

Storm este o femeie supererou, are superputeri si este unul dintre cei mai puternici mutanti. Controleaza vremea si influenteaza atmosfera.
 
Mai citeste primul text o data si vei vedea cum si cu ce este comparata femeia.
Cream ca asta o sa sara in ochi...nu super eroii...in plus nu te intrebasem cine este storm.
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Sectiunea se numeste : "Sa ne prezentam". Ce prezentam aici mai exact ? :) Femei, magazine, x-men ? X-men e misto, chiar zilele astea revad toata seria, dar n-au ce cauta aici. V-am mutat la sectiunea corespunzatoare, offtopic, unde puteti dezbate in mod "chill" aproape orice. Spor.
 
Mai citeste primul text o data si vei vedea cum si cu ce este comparata femeia.
Cream ca asta o sa sara in ochi...nu super eroii...in plus nu te intrebasem cine este storm.

Depinde de perspectiva si de inteles ca ansamblu. Daca stiai cine este Storm (desi n-ai intrebat), ai fi inteles mai bine ce a vrut omul sa spuna. In totalitate. :))
 

basarab

Journeyman
Femeia

La început, femeia e ca și Real: ”Fără egal”
După un timp, femeia e ca și Cora: ”Știi de ce revii”
Apoi e ca și Kaufland: ”Nu găsești altă mai ieftină”
În cele din urmă femeia e că și Carrefour: ”Dacă găsești altă mai ieftină, îți returnăm de 10 ori diferența” !!!!
Și nu în cele din urmă femeia este exact că Storm...Concluzia dragilor o trageți voi!

La început, și până la sfârșit, femeia a rămas ...Femeia!
 
Sus