• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Ads in joc

Reina Del Mar

Journeyman
Hello!
Unii dintre colegii mei de fratie au reclame in joc, cu diverse recompense dupa vizualizare.
Nu s-a anuntat nimic, care e planul pe viitor, vor aparea tuturor jucatorilor?
Multam pt feedback.
 

Reina Del Mar

Journeyman
Pare ca urmeaza o actualizare, poate ne lamurim.
1685969672644.png
 

tvhy

Journeyman
da acum cu actualizarea s-a rezolvat
dar ciudat ca unii aveau inainte de actualizare
 

ULISE

Ascended
Cred ca apare doar la cei care nu doresc sa cumpere si pe care nu ii intereseaza .... :)
(cum as fi eu)

O seara buna totusi!
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Se fac teste, ca la orice functie noua, si nu le au toti jucatorii inca.
 

ULISE

Ascended
Pentru un moment am fost tentat sa cumpar artefactele care ajuta la evolutia cladirii: Gloria Celor Sprinteni, considerand ca le pot cumpara cu 1.400 diamante pe toate 9! Bine ca m-am oprit la timp cand amrealizat ca 1.400 diamante costa doar un artefact!!!!!

Crezusem pentru o clipa ca inno au devenit chiar generosi!
 

Reina Del Mar

Journeyman
Da, chiar si pe beta e inca selectiv, nu au toti jucatorii. Inclusiv pe servere US, ceea ce confirma ce spune Elmer.
Totusi Elmer, nu exista nici un anunt referitor la introducerea reclamelor/beneficii, etc. Adica un anunt pregatit si polisat, care sa atraga atentia jucatorilor, asa cum se intampla cu orice aditie intr-un joc. Si aici ma refer la servere live (pe beta ce se intampla in ultima vreme e aproape o experienta de alfa). Lipsa de transparenta a INNO in comunicarea cu jucatorii Elvenar devine deranjanta, poti transmite acest feedback?
 

Reina Del Mar

Journeyman
Hello, sunt vesti despre introducerea camerei hobby? Poti intreba, Elmer?
Mi se pare complet unfair ca am avut eventul aventurile fratiei si doar unii jucatori au putut beneficia de cei 20% spor de monede la acest event.
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
S-a intrebat deja, nu e inca nicio noutate despre starea functiei. Probabil se va introduce direct, cand va fi totul gata.
 
Sus