• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Academia de magie

Elfenar

Evoker
Clădirile obținute la evenimente și craftate ajung din nou la Academia de magie și asta nu e ok. Dacă eu craftez o clădire înseamnă că nu mai am nevoie de ea. Să se facă o căsuță separată în Academia de magie cu clădiri pentru cei ce le doresc sub formă de listă. Nu e ok ce se întâmplă! Ne băgă tot felul de porcării pe gât doar să ne încurce și mai rău în loc să încerce să ajute cu bonusuri cât mai substanțiale pentru a avea chef să te întorci în joc. Am consumat 25 Gură de limpezime pentru a putea obține ceva ce doream și nici asta nu e ok...se repetă mereu la Crafting tot felul de porcării inutile doar să încurce jucătorii.

Transmiteți dezvoltatorilor dacă doresc investiții în joc să ofere ceva la schimb altfel vom spune pas!
 

Nighthawk

Senior Forum Mod
Echipa Elvenar
Sugestiile primite de la jucători sunt întotdeauna transmise echipei de dezvoltare. De aceea, așa cum ați observat, în topicurile de discuții referitoare la diverse evenimente sau funcții introduse în joc vi se solicită feedback pozitiv sau negativ.
 
Sus