• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. Artefact Tinlug

    Buna ziua, acum 2 zile din greseala cand am facut crafting in academie am dat din greseala pe un artefact Tinlug......Am trimis Tichet si mi se raspunde ca nu se poate returna,eu nu stiu ce sa spun dar am auzit ca in trecut se mai putea face treaba asta........
  2. Orcii

    Raspunsul e pe jumate,ce poate dumnealui sa faca dar aici mai e si in functie de nivel,pt ca la nivelul meu nu pot lupta ca sa ajung acolo,atunci sa treaca dansul in locul meu,sa schimbam locurile,e vorba de a gasi o modalitate sa joace toata lumea,nu numai unii,de asta spune cand treci la...
  3. Orcii

    Azi spre exemplu ( 10 IULIE ) am ajuns pana la Poarta si sunt 3 valuri pt lupta,nu pot trece de toate 3,trec de 2 dar la al 3-lea sunt infrant,iar pt "Abordarea Diplomatica" mi se cer ORCI,F.Multi dupa parerea mea,vreau si eu sa intru mai departe sunt de abia la prima treapta,trebuie neaparat sa...
  4. Orcii

    Buna ziua,din cate stiu am inceput sa dezvolt un subiect si mi s-a dat peste nas , am rezolvat subiectul si singur,datorita " AJUTORULUI " primit de pe Forum si tin sa va " multumesc " tuturor, O zi placuta la toata lumea, clau63
  5. Orcii

    esti singurul care incearca sa consoleze,ceilalti nu vreau sa mai repet ce au zis si ce au facut......MULTUMESC....:)
  6. Orcii

    vad ca dumneata ai venit cu cearta si am sa-i rog pe moderatori sa te tempereze pe dumneata,de cand ai intrat aici numai asta faci........"despre ce am vorbit prima data si unde se ajunge"....
  7. Orcii

    Mai este si altcineva de acord cu tvhy.......sau nu aceti propriile dumneavoastra IDEI, oare cum putem ajuta un jucator care vrea sa faca ceva si doreste sa aibe si el ceva realizari......cat in ceea ce priveste pe tvhy nu doresc sa spun ce convorbiri am avut in particular.......da am fost...
  8. Orcii

    lupt pana la un anumit nivel,vreau sa fac si eu ceva fiindca am nevoie de extinderi,ce e asa greu de inteles,la nivelul meu lupt atat cat pot,am 5 depozite de arme + restul,adica fieraria eroilor hai sa ne mai si uitam la realizari,pot veni si eu in orasul dumitale sa te...
  9. Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Dupa ce criteriu se fac aceste programari,.....??
  10. Orcii

    Dar scrie destul de clar,hai sa nu ne facem ca nu stim ca pt anumite lucruri,din ce in ce mai multe se plateste,vrei sa ti le numar eu draga domnule "tvhy",eu sunt doar clau63,multumesc pt "RASPUNS"
  11. Orcii

    Problema nu s-a rezolvat decat partial sau deloc,partial inseamna nici macar 10 %,Ecourile celor uitati rezolva dacat 2.200 de orci pe zi iar eu folosesc numai la o singura abordare 1500,la nivelurile mai mari dupa "Sali Impunatoare " atat se cere,.....Oameni buni se impune intrebarea : Vreti...
  12. Orcii

    Nu am primit nici un raspuns de la nimeni,am asteptat destul,consider ca nici nu se vrea a mi se raspunde,preferam un MODERATOR FORUM ca sa pot purta si o discutie si in continuare am ramas cu problema,dar voi merge mai departe daca e nevoie,nu-mi place sa amenint,spun numai ce am de gand sa...
  13. Orcii

    Salut ! Doresc si eu o modalitate de a juca folosind mai putini "Orci" intrucat orice as face nu i-mi ajung sa folosesc si la turneu si la Turla vesniciei......dca reusesc un rezultat bun la Turneu nu i-mi ajung la Turla ....nu folosesc costuri de sustinere decat de la un anumit nivel de obicei...
Sus