• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. Numărăm diamante

    285
  2. Concurs Femeia specială din....Elvenar!

    1 Martie Sarbatoarea Primaverii si Martisorul De aceasta sarbatoare vreau sa va fac si eu o urare si sa va aduc un zimbet si o floare imbietoare din gradinile Elvenare Pentru voi mamici , bunici , sotioare , surioare , si fetele Elvenare Bunica mea dragă, în prag de primăvarăElvenara , îți...
  3. Mărțișor ( Două șnururi răsucite

    Martisorul este semantica renasterii si bucuria ce ne innobileaza primavara În general, fetele și femeile primesc mărțișoare și le poartă pe întreaga durată a lunii martie, ca semn al sosirii primăverii . Pe vremea alchimiștilor și a nașterii curentului esoteric al Rozacrucianismului, cavalerii...
  4. Concurs Valentine's day 2023

    Astazi e petrecere , ca e DRAGOBETELE facem chef si voie buna si o masa pe masura si o sa incepem cu o tarie ca sa fie veselie apoi la masa ne asezam ca ne e foame si sa mincam mincare buna delicioasa de nu te mai ridici de la masa eu am pregatit asa masa ca la nimenea si ca aperitiv eu la...
  5. La Multi Ani! An Nou Fericit!

    la multi ani
  6. La mulți ani!

    la multi ani
Sus