• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. hulktim

    Text marfuri capitolul XIX

    Cand dau la inventar marfuri de pe bara de sus, la Marfuri inaltate-Cea mai buna Pulbere zburatoare, numele marfii se suprapune cu cantiatatea de marfa din stoc (varianta browser).
  2. hulktim

    Modernizare cladiri de cultura.

    Buna seara! Scurt si la obiect: Ar fi minunat daca s-ar implementa in joc posibilitatea de a face Upgrade la Cladirile culturale (cele din meniul de constuctie) pe masura ce avansezi la alte capitole. Sa putem face upgrade la o cladire mai veche de cultura, ce are randament mic, odata cu...
  3. hulktim

    Idee: Minunile grupate ca si cladiri de set.

    O propunere interesanta am: ca unele cladiri de Minuni Stravechi sa le putem grupa una langa alta ca si cladiri de set pentru bonusuri aditionale. Ce parere aveti? :coin::supply::kp::diamond::cool:
  4. hulktim

    Turla, Lupta in 3 valuri

    De ce la Turla, la lupta in 3 valuri, nu se implementeaza ca la fiecare val sa imi pot alege si eu trupele in functie de inamicul din valul respectiv? Turla asta am avut ceva pierderi din aceasta cauza si am fost nevoit sa negociez (pierderi si aici plus diamante). Cand in toate cele 3 valuri...
  5. hulktim

    3x Productie mai rapida in fabrici

    Am primit astazi acest cadou. Am inteles ca nu l-au primit toti jucatorii. Ce este mai exact acest cadou de reduceri timp de 3x in fabrici timp de 24 ore si cu ce frecventa va aparea? Cei care nu au primit astazi, vor primi pe viitor asemenea cadou??
  6. hulktim

    Fantana dorintelor

    Salutare. Astazi ma asteptam sa bage la premiu zilnic la Phoenix event, cladirea Fantana Dorintelor, care dadea la un anumit interval de timp cate 10 diamante. Pana acuma toate premiile zilnice au fost ca si pe server beta, dar peste premiul asta s-a sarit astazi! DE CEEE? Sau mai bine zis il...
  7. hulktim

    Pastrare cladiri castigate

    Salutare. Mi-ar placea sa pot pastra cladirile castigate la concursuri si dupa ce le-am construit iar apoi nu le mai vreau in oras (temporar sau definitiv). De exemplu am construit o cladire castigata iar in loc sa o vand, sa o pot baga in inventar iarasi pentru viitor sau pentru amintire)...
  8. hulktim

    Afisare locuinte suprapuse

    Locuintele imi apar suprapuse (cele din spate se vad peste cele din fatza lor). Cam de o saptamana mi-a aparut asa.
  9. hulktim

    Oferta cumparare Diamante

    Salutare. Cand mai apare o oferta la cumparare diamante sau care e frecventa cu care apar ofertele? Ma refer la oferta de dublare a diamantelor cumparate. Din Noiembrie 2015 joc Elvenar si am prins doar o oferta. Mi-as dori sa apara oferta mai des. Multam.
  10. hulktim

    hulktim

    1
Sus