• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. getoaka

    Feedback Discuții - Schimbările viitoare ale Turnirului

    asa.päi acum stau linistitä,nu mä mai uit urat la ei cä ne desconsiderä...weekend frumos si multumesc :)
  2. getoaka

    nedumerire

    eram eu convinsä cä toate hotärarile se iau de la inno si atat,acum stiu cä fiecare server isi aranjeazä perna cum ii e mai bine :) ulise,am inceput sä joc pe alt server pur si simplu lpt. cä la cumpärarea unui laptop a intrat direct acel server.....ulterior am cäutat si pe al nostru ,dar nu...
  3. getoaka

    Feedback Discuții - Schimbările viitoare ale Turnirului

    eu credeam cä inno nu ne-a dat verde pentru noul turnir si din cauza asta eram de-a dreptul supäratä pe ei si am hotärat sä intreb....nu stiam cä fiecare server face ce si cum si cand ii e mai bine :)
  4. getoaka

    Feedback Discuții - Reechilibrări și caracteristici noi

    sunt de acord cu o reechilibrare a magazinului(cristalul si mätasea sunt o raritate internationalä se pare) ca si cu faptul cä se dä mult prea putinä hranä favoriti la crafting.... e foarte bunä ideea cu folosirea in crafting a fragmentelor de vrajä in cantitäti mari,dar ar fi bine sä se poatä...
  5. getoaka

    Feedback Discuții - Schimbările viitoare ale Turnirului

    si pe serverul german noul turnir este din data de 7.septembrie... se stie de ce la noi abia de astäzi??? m-a cam suparat diferentierea asta :(
  6. getoaka

    nedumerire

    stie cineva de ce abia de astäzi beneficiem de noul turnir pe serverul nostru pe cand pe cel german se foloseste din data de 7.septembrie?? si de ce s-a anuntat acum 5minute data inceperii aventurilor frätiei pe serverul nostru,pe cand pe cel german este de ieri dimineatä?
  7. getoaka

    Discuții Concurs - Crăciun 2020

    o bufnitä deghizatä leneveste acolo??? ;)
  8. getoaka

    Cheile din joc

    scuze,nu stiu ce am zis,da nu am vrut sä sune ceva urat sau räu :)
  9. getoaka

    Concurs Crăciun 2020

    cred cä avem de toate,de la magul din varf la soldätelul de jos :) dihänii mici si mari,cum au fost artefacte la indemanä...cred cä avem de toate,chiar si dusmanul langä ,dar suntem pregätiti pe paserea de foc de luptä:)))
  10. getoaka

    Cladiri disparute!

    eu gäsesc foarte minunat päsäroiul rosu infoiat! adicä pfönixul de foc,dacä mai ai noroc sä prinzi oole la crafting,päi numai dacä le clocesti singur sau le tii de oo de paste deko frate! la ce pasärea märii le mai dau dacä artefacte pupäza din tei???
  11. getoaka

    Cheile din joc

    asaaaaa ,aveam sä solutionez 6 conflicte de turlä sau !!! turnir si am mai prins 4 la turlä sä o inchid cu vreo 10min inainte de final si acum nu mai imi ia in considerare altceva questul,tre sä mä uit la stele panä aine searä.... dupä ce cä e de tot rasul ce premii dau.... vaaaai cä dacä mai...
  12. getoaka

    Schimburi marfuri sensibile negustor

    n-ai väzut nimic!!! sä vezi ce-o cautä la nemti si cate zile astepti un schimb ! si ce scoruri gäsesti,dacä gäsesti :(
  13. getoaka

    Bonus Fragmente de vraja

    päi sä implementeze si optiunea de 1-2-3-4-5fabrici ??? tot se plictisesc ei acolo.
  14. getoaka

    Bonus Fragmente de vraja

    bunä.poate ar fi bine sä-l mai intrebäm??? ....mai des,adicä...dacä se plictiseste,poate face ceva mai repede :))))
  15. getoaka

    Bonus Fragmente de vraja

    exact despre asta vorbesc....sunt si fragmentele de rune in aceeasi oala cu cele de vrajä,sunt bune la un singur lucru....oare nu s-ar putea face un schimb de ele,intre ele sau asa ceva??? eu folosesc in crafting,dar majoritatea vor si catalizator si alea nu mä dau afarä si nici nu imi vine sä...
  16. getoaka

    Bonus Fragmente de vraja

    bunä seara.am si eu o intrebare legatä de aceste fragmente de vrajä,anume,de ce nu am putea sä le folosim si la altceva???? sau sä existe posibilitatea de a le schimba cu altceva??? bänui cä toatä lumea are mult mai multe decat consumä....dacä nu am nimerit locul bun unde sä mä plang,unde ar fi...
  17. getoaka

    Aventurile Fratiei

    mai ales arcanele,da?
  18. getoaka

    Numărăm diamante

    197 :diamond:
  19. getoaka

    PC dispärute!

    ok,multumesc frumos
  20. getoaka

    PC dispärute!

    Bunä seara!Deja de doua ori luna aceasta am pus PC-uri la minunea unui frate(sämbäta trecutä cred 35 si astä seara 15 ) si nu au apärut toate sau mi-au disparut...e posibil asa ceva??? Acum s-au facut 50PC-uri in neant.... nu e cinstit :( :mad: ...Ce trebuie sä fac sä le primesc inapoi...
Sus