• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. viorica2019

    Intrebarile pentru acest event

    1 Strângeți o cantitate de monede 2 Produceți băuturi de 8x 3 Cheltuiește 8 CP 4 Produceți 2x produse ale fabricii de bază (3 ore) 5 Produceți instrumente simple de 7x 6 Rezolvă 4 întâlniri pe harta lumii SAU rezolvă 4 întâlniri la turneu SAU rezolvă 4 întâlniri cu turle + produce 3x pâine...
  2. viorica2019

    Misiunile noului event

    1 Strângeți o cantitate de monede 2 Produceți băuturi de 4x 3 Cheltuiește 8 KP 4 Ajutor de 4 ori pentru vecini 5 Produceți de 4x produse ale fabricii de bază (3 ore) 6 Rezolvați 4 întâlniri pe harta lumii SAU rezolvați 4 întâlniri din turneu + produceți 2x coș cu alimente 7 Colectați 4 relicve +...
  3. viorica2019

    Noul event

    Aici puteti gasi misiunile, noului event! In aceasta pagina puteti selecta limba romana. cavallieridellozombiaco.blogspot.com/magia-invernale-iv-missioni-202 1.html
  4. viorica2019

    Prima zapada in Elvenar....de ziua Romaniei!

    Ce surpriza minunata! :p ...ninge in orasele elfilor si oamenilor din Elvenar!...vom sarbatori aniversarea Romaniei:p...mangaiati de gingasii fulgi de nea... La multi ani! Romania!
  5. viorica2019

    Aniversare in joc

    Astazi am implinit un an de joc...am intampinat multe obstacole dar cu ajutorul unor colegi saritori si amabili am reusit sa le depasesc.... Am trecut prin mai multe fratii...parca negasindu-mi locul...insa de la fiecare am invatat cate ceva bun... Unii colegi m-au sfatuit cum sa imi fac o...
  6. viorica2019

    Intrarea mea in competitie (sarcina 3)

    LA ANIVERSARA DE CINCI ANI! Cand te-am cunoscut...te-am indragit...mi-ai fost prieten...nu ma-i dezamagit Am fost impreuna la bine si la greu...jocul meu preferat...prietenul meu… Cand am gresit nu ma-i certat...cand te-am uitat nu te-ai suparat... Cand castigam...eram fericita...iar cand...
  7. viorica2019

    Intrarea mea in competitie (sarcina 2)

    ....GINNI....
  8. viorica2019

    Intrarea mea in competitie (sarcina 1)

    Bine v-am gasit! Cladirea mea preferata din acest joc este Phoenixul de foc! Iubesc aceasta cladire deoarece insumeaza o serie de beneficii si mai ales pentru ca ma reprezinta simbolul ei....de foc... Este o cladire folositoare, indiferent la ce capitol te afli! Si as putea spune ca imi place...
  9. viorica2019

    Obiect mistic

    Astazi ma simt norocoasa, obiectul mistic mi-a facut o surpriza: aceea de a-mi oferi 500 diamante!:) Va doresc si voua la fel!:)
Sus